Vakıfbank Mayıs ayı için yeni planını açıkladı! Emekli, Çalışan ve Memurlar için 125.000 TL ödeme verilmekte

Vakıfbank Mayıs ayı için yeni planını açıkladı! Emekli, Çalışan ve Memurlar için 125.000 TL ödeme verilmekte. Bankadan 125.000 TL için başvuru nasıl yapılacak işte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank Mayıs ayı için yeni planını açıkladı! Emekli, Çalışan ve Memurlar için 125.000 TL ödeme verilmekte

125.000 TL'ye kadar ödeme yapacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, devlet bankası olan Vakıfbank, hızlı bir şekilde vatandaşlara bireysel ihtiyaç kredisi vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Son zamanlarda bankaların yapmış olduğu kampanyalar, yüksek limitli olarak hem ihtiyaç kredisi, hem de borç transferi kredisi olarak karşımıza çıkıyor.

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar ise bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilmeleri için başvurularını Vakıfbank üzerinden yapabilmek için hemen işlemlerini, bankanın şartlarına uygun olması durumunda yapabiliyor. Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden yapılan son kampanyada 24 ay vadeli 125000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebileceği bu kredi kampanyasına, sizlerde başvurunuzu hemen yaparak katılabilirsiniz.

Vakıfbank vermiş olduğu, ihtiyaç kredisinde kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olmasını isterken, son çalışmış oldukları iş yerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olmasını istemektedir. Vakıfbank ayrıca yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunmaktadır.

vakifbank11.jpg

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşları hesaplar üzerinden kredi almak istiyorlarsa maaşlarını bu bankaya taşıması durumunda kredi alabilirler. Vakıfbank Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğimiz 125.000 TL kredi kampanyasına, sizlerde katılabilirsiniz. Almış olduğunuz bu kredilerde hem ihtiyaç için başvurunuzu yapabilecek hemde kredi kullanacak olan kişiler nakit ihtiyaçları için borç kapatma kredisi alabileceklerdir. Diğer bankalarda olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yerde toplayarak, sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya Vakıfbank kredi kampanyasında, düşük faiz oranlarında katılabilirsiniz.

Keşfet