Vakıfbank Kampanya duyurusu yaptı! Acil ihtiyaç çözümü 100.000 TL oldu!

Vakıfbank son zamanlarda yapmış olduğu, kredi kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank Kampanya duyurusu yaptı! Acil ihtiyaç çözümü 100.000 TL oldu!

Vakıfbank son zamanlarda yapmış olduğu, kredi kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan son kampanyada, yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun imkanlarla kredi imkanı sağlanıyor. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirecek alabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak, 100000 TL kredi imkanı sağlanmaktadır.

Vakıfbank üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu bankanın kredi politikalarına uygun olmanız durumunda en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapabilirsiniz. Acil ihtiyaç çözümü için verilecek olan 100 bin TL kredilerde banka ilk taksit ödemesinde 90 gün veya 45 gün erteleme yapmaktadır. ayrıca kredi kullanacak olan kişiler, diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatmak istiyorlarsa başvurularını bu banka üzerinden gerçekleştirerek, borç kapatma kredisi kullanabilirler.

Vakıfbank üzerinden 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

va5-1.jpg

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere bakın, hızlı bir şekilde işler sonucu vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu bu banka üzerinden hızlı bir şekilde yapabilecek, kredi onayınızı aldıktan sonrada aynı gün içinde nakit kredinizi bankadan kullanabileceksiniz. Emekli olan kişilerin emekli maaşları banka üzerinde olması durumunda 1.91 faiz oranları ile hem maaş taşımasını yapabilecek hem de bu bankadan borç transferi kredisi kullanabilecektir. Emekli maaşını taşıdıktan sonra banka kredi puanınız düşük olsa bile sizlere, Vakıfbank, ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

Vakıfbank şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir, bankanın internet sitesine girerek buradan güncel kredi kampanyalarına bakarak, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Vakıfbank haricinde diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden de 100000 TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi, hem de borç transferi kredisi, kullanmanız mümkün olmaktadır. Belirtilen şartları uygun olan kişiler, kamu bankaları üzerinden yüksek limitli kredilerini almak için bireysel müşteri olması gerekmektedir.

Keşfet