Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! Nakit isteyenler bu hafta son!

Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! Nakit isteyenler bu hafta son! Vakıfbank üzerinden nakit kampanyası duyuruldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! Nakit isteyenler bu hafta son!

Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! Nakit isteyenler bu hafta son! Vakıfbank üzerinden nakit kampanyası duyuruldu! Vakıfbank resmi olarak yaptığı açıklamada kendi bankasında hesabı olan kişilere, uygun faizlerle kredi vereceğini açıkladı! Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ve bu bankada hesabınız varsa, Vakıfbank ihtiyaç kredisi verilmesi için bir başvuru yapmanız yeterli olacak.

Bankadan yapılan açıklamada, kredi kullanacak olan kişilere, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Vakıfbank 10.000 TL'ye kadar düşük faizli ve gelir belgesiz kredi verirken, bu limit üzerindeki kredilerde belge isteyerek kredi kullandırmaktadır. Özellikle banka hesabı olan ve bankamatik kartı kullanan kişiler, Vakıfbank üzerinden 10.000 TL kredi için başvurularını mobil uygulama üzerinden yapacaklardır.

Vakıfbank Kredi Başvurusu

vakifbank11.jpg

Devlet bankası olan Vakıfbank, kredi kullanacak olan kişilere hemen sonuç vermektedir. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli bu kredilere hemen işlem yapabileceksiniz. 10.000 TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız, bankanın mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, uygun faizlerle bu kredileri hesaplarına atabileceklerdir.

Vakıfbank hesabı olan ve bankadan emekli maaşı alan kişilerde kredi alabileceklerdir. Bu kişiler özellikle maaş müşterisi olduğu için daha uygun faizlerden yararlanacaktır. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yaparak sizlerde bu bankadan emekli kredisi alabilirsiniz. Emekli maaşınızın 22 katına kadar kredi alabileceksiniz. Maaşınızın 22 katına kadar kredi alacak kişilere, uygun faizlerle kredi verilmektedir.

Keşfet