Vakıfbank destek ödemelerine başladı: Mayıs ayı sonuna kadar 100.000 TL ödeyecek!

Vakıfbank son dakika haber paylaştı: Bankadan yapılan bu açıklamada 100000 TL'ye kadar nakit ödeneceği açıklandı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank destek ödemelerine başladı: Mayıs ayı sonuna kadar 100.000 TL ödeyecek!

Devlet bankası olan Vakıfbank, yapmış olduğu yeni kampanya da kredilerini alacak olan kişilere 100.000 TL limit hazırladı! Bu bankadan kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli 50.000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanırken, banka bu kişilere 50.000 TL üzerinde kredi almaları durumunda 100.000 TL ödeyeceğini duyurdu! Banka borçlarını da kapatacak olan kişilerin bu kredileri 100.000 TL'ye kadar almaları durumunda banka taksit ödemelerinde 3 aydan aya ödeme de alacaktır. Bu şekilde verilen düşük faizli kredi için banka şubelerine akın eden vatandaşlar, başvurularını yaptıkları gibi şube onayında kredilerini hesaplarına atıyor.

Vakıfbank 100.000 TL Kredi Başvurusu

2022/04/19/vakifbank-22-kati.jpg

Vakıfbank resmi internet sitesine giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka yaptığı bu son kampanyada bireysel müşteriler için ihtiyaç kredisi başvuru formu hazırladı. Bankanın sitesine giriş yaparak bu formu dolduran kişiler, 100.000 TL'ye kadar değerlendirmeye girecek ve ne kadar kredi onay aldığını görecek. 100.000 TL'ye kadar kredi alacak kişiler, ayrıca en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir ve bu bankadan gelir belgesiz ve masrafsız kredi kullanabilir.

Emekli olan kişiler ise bu bankadan işlem yaparak kredi almak istiyorsa, emekli maaşını bankaya taşıması istenecektir. Vakıfbank maaşın 15 katına kadar kredi imkanı tanırken, emeklilerde bu limit maaşın 22 katına kadar çıkıyor. Banka maaşına göre verilecek limitlerde diğer bankalardaki borçlarınızı da kapatarak ödeyebileceksiniz.

Vakıfbank resmi internet sitesi haricinde, internet üzerinden nakit başvurusu yapacak olan kişiler, mobil uygulama üzerinden de kredi alabileceklerdir. Vakıfbank mobil uygulamasını kullanmak istiyorsanız, kendi banka hesabınız üzerinden internet şifresi almanız gerekmektedir.

Keşfet