Vakıfbank derdinize derman olacak! 100.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi verecek!

Vakıfbank derdinize derman olacak! 100.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi verecek! Son dakika duyurusu yapıldı! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank derdinize derman olacak! 100.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi verecek!

Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorsa, 100000 TL'ye kadarı artık borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisini aynı anda kullanabiliyor.

Vakıfbank üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru yapacak olan bireysel müşterilerin bu banka üzerinden düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi olabileceği haberi geldi.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde, Vakıfbank üzerinden başvurumuzu gerçekleştirerek, 24 ay vadeli 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

Banka yapmış olduğu bu kampanyada kredi başvurusu yapacak olan kişiler için başvuru şartlarında açıkladı. Kredi başvuru şartları şu şekilde...

Başvuru şartları...

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların, 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasıyla birlikte daha önceki banka, çalışmalarından ötürü oluşan kredi puanım 1100 üzerinde olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa Vakıf Bank şubelerine gitmeden de işlemlerini mobil uygulama üzerinden yapabiliyor. Sigortalı olarak çalışan kişiler kredi kullanmak istiyorsa, en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması daha önceki çalışma işleriyle birlikte toplamda ise 12 ay sigortalı olması gerekmektedir.

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden alıyor olması durumunda başvurularını banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte yapabilmektedir. Bankalardan daha önce ihtiyaç kredisini kredi kartı kullanmış olan kişiler düzenli ödemeler yapmadıysa ve bu paralar, icralık veya avukatlık olduysa, Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapsalar bile onay alamazlar.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için en yakın banka şubesine gidebilir ve kredi başvurunuzu buradan kimlik ve gelir belgesi ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemlerinizi yaptıktan sonra kredi değerlendirmesi, bankanın Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak ve sizlere hemen işlem yapılmaktadır.

vakifbank-emekli-olan-kisilere-bu-sabahtan-itibaren-10-000-tl-ve-100-000-tl-arasinda-odeme-yapacagini-acikladi.jpg

Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilmek için bana acil kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda krediyi hızlı bir şekilde alabilmektedir.

Keşfet