Vakıfbank ATM kartı üzerinden kendi müşterilerine 50.000 TL ödeme yapacak! En Düşük faizlerle alınacak

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için devlet bankaları sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaktadır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank ATM kartı üzerinden kendi müşterilerine 50.000 TL ödeme yapacak! En Düşük faizlerle alınacak

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 50000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde, Vakıfbank üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde en düşük faiz oranlarından yararlanmak şartı ile kredi kullanabilirsiniz.

Sigortalı olarak çalışan emekli olan ve devlet memuru olan vatandaşların bireysel ihtiyaç kredisi olarak alabilecekleri bu kredi kampanyası bayrama kadar devam edecek ve düşük faiz oranları ile vatandaşlara yardımcı olunacaktır. Vakıfbank üzerinde hesabı olan ve bu bankanın bankamatik kartını kullanan vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirerek, bu bankadan 50000 TL'ye kadar ödeme alabilmektedirler.

Vakıfbank, 50000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesiyle birlikte gidebiliyor. Vakıfbank ATM kartı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden hızlı bir şekilde 50000 TL'ye kadar başvurularını internet bankacılığı üzerinden yapabiliyor.

Sizlerde bu bankada bir hesabınız varsa ve banka hesap numarası üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturduysanız banka şubelerine gitmeden hemen Vakıfbank, mobil uygulamasını kullanabilir ve bu şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

61c5bb014e3fe1182c6a19fc.webp

Emekliye ödeme yapılacak

Vakıfbank, sadece sigortalı olarak çalışan vatandaşlara değil, emekli olan vatandaşlara da nakit kampanyası yapacağını duyurdu. Emekli olan kişiler, 50000 TL'ye kadar nakit kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşını hemen Vakıfbank şubelerine taşıyarak gelir belgesiz 50000 tl gelir belgeli ise 200000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabiliyor. üstelik diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da bu banka aracılığı ile kapatabilir ve hemen işlemlerinizi gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak isteyenlere hemen sonuç verilecektir. Başvuru için bankanın resmi internet sitesine girebilir ve yine buradan güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Keşfet