Uzun Zamandır Beklenen Ve Haluk Bilginerin Başrol Olduğu Baba Dizisinin İlk Bölümü Yayınlandı! Peki Yeni Dizi Beklentileri Karşılayabildi Mi? Dizinin İlk Reytinleri Nasıl Geldi?

Gökhan Horzum ve Ekin Atalar'ın hikayesini yazdığı ve sosyal medyada çok sayıda olumlu tepki alan Baba dizisinin reytingleri de yayınlandı. İzleyenler dizinin beklentiyi karşıladığını söyledi. Fazlasıyla beğenilen dizinin ikinci bölümü resmen iple çekiliyor. 15 Şubat Salı günü yayınlanan ilk bölümüyle Baba dizisinin harika bir başlangıç ​​yaptığını söyleyebiliriz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Uzun Zamandır Beklenen Ve Haluk Bilginerin Başrol Olduğu Baba Dizisinin İlk Bölümü Yayınlandı! Peki Yeni Dizi Beklentileri Karşılayabildi Mi? Dizinin İlk Reytinleri Nasıl Geldi?

Haluk Bilginer gibi usta oyuncuların yanı sıra hayranlarının geri dönüşünü beklediği genç neslin sevilen ismi Tolga Sarıtaş, sonunda Baba dizisiyle ekranlara geri döndü. Dizinin hayranları ekrana çıkarak dram dolu ilk bölüm hakkında son derece olumlu yorumlar yaptı ve oldukça büyük bir seyirci desteğini gösterdi. Bu desteğin yanı sıra olumlu reytingler sayesinde dizi güçlü bir başlangıç ​​yapmayı başardı. Tüm merak ettiğiniz detayları en ince ayrıntısıyla haberimizde bulabilirsiniz…

YENİ DİZİ BABA HANGİ KATEGORİLERDE KAÇINCI OLDU?

Ortalamanın çok üzerinde reytinglere sahip bir TV dizisi olan Baba, Salı akşamı rekabet masasında şimdiden ortalığı karıştırdı. AB kategorisinde fazlasıyla takipçisi olan ve çok beğenilen “Destan” dizisini gerisinde bırakan Baba, günü tüm kişilerde çok iyi bir başlangıçla beraber altıncı sırada tamamladı. AB ve ABC1 kategorilerinde dördüncülük elde edildi. Elbette bilmeyenler için açıklayalım. Bu sonuçlar yeni başlayan bir dizi için hiç de fena değil gibi görünüyor. Dizinin Hayranları da aynı fikirde. Zaman ilerledikçe dizinin hızla birinciliğe yükseleceğini iddia eden kesim şimdiden oldukça fazla.

BABA DİZİSİ ÇOĞU POPÜLER KÖKLÜ DİZİYİ GEÇMEYİ BAŞARDI

Destan dizisi, ATV ekranındaki tüm kategorilerde ikinci, ABC1'de üçüncü sırada yer aldı. Destan şu anda AB'de altıncı sırada. Evliliğe Dair Her Şey, ortalamanın üzerinde reytingler aldı ve ilk 10'a girdi, ancak elbette Baba dizisine kaçınılmaz bir şekilde tüm kategorilerde yenildi. Masumlar Apartmanı ise günü onuncu bitirirken, AB’de üçüncü ve ABC1'de beşinci oldu. TRT1’in oldukça sevilen ve fazlasıyla uzun zamandır takip edilen popüler dizisi Masumlar Apartmanı, ekranlara yeni gelen Baba dizisini sadece AB kategorisinde geçebildi.

Keşfet