Usta Oyuncu Camdaki Kız Dizisine Katılıyor! Bu İsim Yeni Bölümlere Damga Vuracak!

Kanal D'de şu sıralar Camdaki Kız dizisi fazlasıyla konuşuluyor. Camdaki Kız dizisinin 33. bölümü büyük bir merakla beklenirken, dizide yaşanması planlanan değişiklik özellikle dizinin sevenleri üzerinde önemli bir etki yaratacak. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Usta Oyuncu Camdaki Kız Dizisine Katılıyor! Bu İsim Yeni Bölümlere Damga Vuracak!

Kanal D'de Perşembe akşamları Camdaki Kız resmen günün hakimi oluyor. Özellikle seyirci Nalan'ın dizi boyunca karşılaştığı her olaydan çok etkileniyor ve üzülüyor. Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent ve Nur Sürer yer alıyor. Önümüzdeki bölümlerde Camdaki Kız'ı takip eden herkesin dikkatini çekecek bir değişim yaşanacak.

Sevilen diziye usta oyuncu takviyesi

Camdaki Kız dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm merakla beklenirken diziye yeni bir karakter katılacağı ortaya çıktı. Camdaki Kız dizisine usta bir oyuncu katılacak ve çok önemli bir role sahip olacak. Türk sinemasının en ünlü isimlerinden Erhan Yazıcıoğlu, Camdaki Kız dizisinde rol alacak. Erhan Yazıcıoğlu, Karadayı dizisindeki Mehmet Saim karakteriyle tanınıyordu. Yazıcıoğlu, aynı zamanda Menajerimi Ara programına da konuk oldu ve Çatı Katı Aşk adlı dizide de rol almıştı. Camdaki Kız'da Hande Ataizi'nin canlandırdığı Cana karakterinin babası Haluk Atasoy'u canlandıracak olan oyuncu zengin bir iş adamını canlandıracak. Dizinin sevenleri bir sonraki bölümlerde neler olacağını fazlasıyla merak ediyor.

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir?

Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nda mimar olarak çalışan, zeki, sevecen ve güzel bir genç kadın olan Nalan, ailesinin tek çocuğudur. Nalan her zaman hayatını zenginlik içinde yaşamıştır. Ayrıca en iyi okullardan ödüller alarak mezun olmuştur. Fakat hayatında olan her şey mükemmel gibi görünen Nalan'ın herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Nalan'ın çalıştığı şirketin varisi Sedat ise uzun yıllardır evli ve sosyetik güzel Cana ile aşk yaşıyordur. Şirketin sahibi ve Sedat'ın babası Rafet Koroğlu, şımarık oğlu Sedat'ın yıllarca inşa etmek için uğraştığı Koroğlu imparatorluğuna zarar vermesine izin vermeyecektir. Rafet, Sedat'ı Cana'dan uzak tutmak için başkasıyla evlendirmeye karar verir. Tam bu sırada Sedat ve Nalan'ın yolları kesişir. Sedat'ın tek seçeneği, hayatı boyunca babasına kendini hiçbir zaman kanıtlayamadığı için daha önce hiç tanımadığı Nalan ile evlenmek olacaktır.

Keşfet