Üç Kız Kardeş Dizisinden Büyük Başarı! Sevilen Dizi Tekrar Bölümüyle Bile Yeni Bölümünü Yayınlayan Dizileri Geçti!

Kanal D'nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş'in reytingleri herkesi şaşırttı. Geçen haftadan bu yana reytinglerini fazlasıyla artıran dizi, dün yayınlanan tekrarıyla bile yeni bölümü yayınlanan başka rakip dizileri geçmeyi başardı ve fazlasıyla konuşuldu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi Salı akşamları Kanal D'de yayınlanmaya devam ediyor. Aslında başarılı dizi ilk bölümün ardından 'tam bir pembe dizi olmakla eleştiriliyordu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Üç Kız Kardeş Dizisinden Büyük Başarı! Sevilen Dizi Tekrar Bölümüyle Bile Yeni Bölümünü Yayınlayan Dizileri Geçti!

İlk bölümleri beklenilen başarıyı sağlayamamıştı

Üç Kız Kardeş dizisinin ilk bölümünün önemli ölçüde daha yüksek reytinglere sahip olması beklenirken, bu hedefe ulaşılamadı. Benzer şekilde, ikinci bölümün de reytingleri beklenildiği kadar yüksek değildi. Ancak bu hafta yayınlanan üçüncü bölüm beklenmedik bir şekilde herkesi şaşırttı. Tüm kişiler kategorisinde altılı seviyelere çıkan ve ikinci sırayı alan dizi, geleceğe dair yükselebileceği iyimserliğini de beraberinde getirdi. Peki Üç Kız Kardeş dizinin rakipleri neler yaptı? Üç Kız Kardeş dizisi bu başarıyı devam ettirebilecek mi?

1596438-jpg.webp

Tekrar bölümüyle bile rakiplerini geçmeyi başardı

Kanal D'de yayınlanan dizinin tekrar bölümü de şaşırtıcı derecede olumlu reytingler aldı. Dizinin dün yayınlanan bölümü dört bandına yaklaştı ve tüm izleyicilerde 10. sıraya yerleşti. Üç Kız Kardeş dizisi, Fox TV'nin yeni bölümü dün akşam yayınlanan Son Nefesime Kadar dizisini bile geride bırakmayı başardı. Son Nefesime Kadar, üç bandının hemen üzerinde bir puanla tüm izleyicilerde 13. sırada yer aldı. Hatta Üç Kız Kardeş dizisi çok az bir farkla Oğlum dizisinin arkasında kaldı. Elbette mantıklı olarak düşünmek gerekirse tekrarlanan bir bölüm için, bu sonuç büyük bir başarı olarak kabul edilmeli. İlk bölümlerdeki şiddet içerikleri nedeniyle eleştirilen dizide Berker Güven'in Somer rolüne övgüler yağdıran seyirci, Somer'in Türkan karakteri ile büyük bir aşk yaşamasını tüm heyecanıyla bekliyor. Sevgisiz bir ortamda büyüyen Somer, sevgi dolu bir yapısı olan Türkan ve ailesiyle tanıştıktan sonra değişiyor.

13894370-728xauto.webp

Keşfet