Tozu Dumana Katacak Olan Yeni Dizinin Eli Kulağında! “Hakim” Herkesi Ekran Başına Kilitleyecek

Atv ekranları, yakın tarihte yepyeni bir diziyle seyirciyi buluşturmaya hazırlanıyor. Art arda yayınlanan tanıtım filmleri, merak ve heyecanı daha da arttırıyor. “Hakim” dizisi ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Tozu Dumana Katacak Olan Yeni Dizinin Eli Kulağında! “Hakim” Herkesi Ekran Başına Kilitleyecek

Daha yayınlanmaya başlamadan tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran “Hakim” dizisinin gösterimine çok az bir zaman kaldı. Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan dizinin konusu da heyecan uyandırıyor. Bir yanda idealist bir hakim, diğer yanda ise bir mafya babasının karşı karşıya gelişini izleyeceğimiz dizinin, ilk fragmanları yayınlandı. Heyecan dolu bir hikaye izleyeceğimiz dizinin, ne zaman başlayacağı ise izleyiciler tarafından merak ediliyor.

İddialı Dizide Kimler Yer Alacak?

Limon Film’den çıkacak olan “Hakim” dizisinin oyuncu kadrosu da bir hayli güçlü. Başrollerde en son “Bergen” filminde izlediğimiz sevilen oyuncu Erdal Beşikçioğlu, usta isimlerden Uğur Yücel, Ebru Özkan ve Yurdaer Okur gibi isimler yer alırken, Gülsen Tuncer, Hasibe Eren, Elsem Akar ve Fatih Berk Şahin gibi oyuncular da kadroda bulunuyor.

Tüm dünyada çok sayıda kişi tarafından ilgiyle izlenen “Your Honor” isimli diziden uyarlanacak olan “Hakim” dizisinde, idealist hakimi Erdal Beşikçioğlu canlandıracak. “Vali”, “Behzat Ç” gibi dizilerle de izleyici etkilemeye başaran ve mesleğinde ideliast olan karakterleri canlandıran Beşikçioğlu, bu kez de seyircinin karşısına hakim olarak çıkacak. Hakim karşısında yer alacak olan mafya babasını ise Yurdaer Okur canlandıracak.

Yeni Dizinin Konusu Nedir?

Konusu oldukça ilgi çekici olan dizi, ilk yayınlanan fragmanıyla da büyük ilgi görmeyi başardı. Oldukça iddialı olan dizi, ABD yapımı olan ve büyük ilgi gören “Your Honor” adlı diziden uyarlandı. İdelaist hakim (Erdal Beşikçioğlu) ve son derece acımasız mafya babası (Yurdaer Okur, yaşanan bir trafik kazası olayı sonucunda karşı karşıya gelir. Yaşanan trafik kazasının sonucunda mafya babasının oğlu ölür, hem de hakimin oğlunun yüzünden. Kazadan sonra yaşanacak olaylar dizinin ana konusunu oluştururken, Hakim’in kendi iç çatışmaları izleyiciyi derin sorgulamalara itecek.

Dizinin tanıtım filmleri yayınlanmış olsa da hangi tarihte yayına gireceği ve hangi günlerde seyirci ile ekranlarda buluşacağı henüz kesinleşmiş değil.

Keşfet