Toprak Mahsul Ofisi 5 Litre Ayçiçek Yağını 92,50 TL’ye Satıyor! TMO’nun Gıda Ürünleri İçin Fiyat Listesi Yayınlandı!

Toprak Mahsul Ofisi (TMO), artan piyasa fiyatlarına rağmen uygun fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Toprak Mahsul Ofisi'ndeki diğer ürünlerin fiyatları vatandaşlar tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Tüm merak ettiğiniz detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Toprak Mahsul Ofisi 5 Litre Ayçiçek Yağını 92,50 TL’ye Satıyor! TMO’nun Gıda Ürünleri İçin Fiyat Listesi Yayınlandı!

Türkiye marketlerinde vatandaşlar, yüksek fiyatlardan duydukları memnuniyetsizliği uzun zamandır dile getiriyor. Özellikle ayçiçek yağındaki yüksek fiyat artışları resmen krize dönüştü. İnsanlar stokların tükeneceğini iddia ederek marketlere koştular ve ne pahasına olursa olsun ayçiçek yağı satın aldılar. Bir yanda yüksek maliyetler, diğer yanda stoklama faaliyetleri insanların bütçelerini fazlasıyla zorluyor.

Toprak Mahsulleri Ofisi vatandaşları sevindirmeye son hız devam ediyor

Temel gıda maddelerinin yüksek fiyatlandırılmasına rağmen, hükümetin kozu olan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kozlarına oynamaya devam edip vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. Toprak Mahsulleri Ofisi, hasat döneminde ürünü doğrudan çiftçiden aracısız olarak alan kurum olarak çok sayıda gıda ürününü son derece uygun maliyetlerle vatandaşlara satmaya devam ediyor. Gıda ürünlerini bu şekilde tedarik eden vatandaşlar sonuç olarak bütçelerine de önemli katkı sağlıyor. Marketlerdeki yüksek fiyatların bu yöntemi tercih eden vatandaşlar üzerinde elbette çok az etkisi oluyor.

5 Litre Ayçiçek Yağı 92,50 Türk Lirası

Toprak Mahsulleri Ofisi, market fiyatlarının resmen engellenemez bir şekilde artmasının ve çoğu marketlerde de 5 litrelik ürünler depolara kaldırılmasına rağmen, vatandaşlara uygun fiyatlarla ayçiçek yağı satmaya devam ediyor. Vatandaşlar, TMO satış ofislerinden 5 litre TMO marka ayçiçek yağını 92,50 TL'ye satın alabilecek. Yüksek fiyatlı ürünler yerine TMO'yu tercih eden vatandaşlar, ayçiçek yağını daha ucuza satın alabilirler.

TMO gıda ürünleri fiyat listesi

1 Kg Kuru Fasulye Büyük Boy, Satış fiyatı: 12,20 Türk Lirası

1 Kg Kuru Fasulye Küçük Boy, Satış fiyatı: 11,20 Türk Lirası

1 Kg Kırmızı Mercimek, Satış fiyatı: 12 Türk Lirası

5 Lt Rafine Fındık Yağı, Satış fiyatı: 177,50 Türk Lirası

500 Gr Vakumlu Kavrulmuş İç Fındık, Satış fiyatı: 33 Türk Lirası

5 Kg Osmancık Çeşidi Pirinç, Satış fiyatı: 51,50 Türk Lirası

5 Kg Cammeo Çeşiti Pirinç, Satış fiyatı: 57,50 Türk Lirası

Keşfet