TEB’ten Şartları Sağlayan Kişilere 15 bin TL Geri Ödemesiz Kampanya Fırsatı Veriliyor!

Türkiye Ekonomi Bankası yeni müşteriler kazanmak ve mobil uygulamayı daha çok kullanmanızı sağlamak için özel çalışmalar yapıyor. CEPTETEB uygulamasını indirdikten sonra hepsiburada gibi e-ticaret platformlarından sizlere 15 bin TL hediye çeki kazanma fırsatı veriyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TEB’ten Şartları Sağlayan Kişilere 15 bin TL Geri Ödemesiz Kampanya Fırsatı Veriliyor!

Bu kampanyaya katılım sağlandıktan sonra çekiliş hakkı kazanmanız sağlanıyor. Çekilişi kazanmanız halinde hesabınıza 15 bin TL geri ödemesiz para ödeme yapılması sağlanıyor. Tabi bunun için kampanyanın özelliklerinden haberdar olmak ve ona göre tercihlerinizi yapmanız gerekiyor.

CEPTETEB 15 bin TL Hediye Çeki Kampanyası Detayları

TEB tarafından sunulan bu dikkat çekici kampanyanın sona erdiği tarih 3 Nisan 2022 olarak belirlendi. Uygulamayı indirdikten sonra ilk giriş yapmanız halinde 1 adet çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz. Bunun yanında banka tarafından belirlenen bankacılık işlemlerini bu uygulama üzerinden yapmanız halinde ek 1 çekiliş hakkı daha kazanmanız mümkün oluyor.

Bu kampanya içerisinde 1 kişi 15 bin TL hediye çeki alırken, 10 kişi 5 bin TL, 30 kişi 2500 TL ve 60 kişi’de 1 bin TL hediye çeki kazanacak. TEB bu sayede 101 kişiye sadece hepsiburada e-ticaret sitesinde kullanabilmeleri için hediye çeki dağıtmış olmayı amaçlıyor.

CEPTETEB 15.000 TL Hediye Çeki Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya mutlaka 3 Nisan 2022 tarihine kadar katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ödül kazanmak için yapılması gereken çekiliş hakkı sahibi olmak, çekiliş hakkı kazanabilmek içinse mutlaka CEPTETEB Mobil uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. Bununla birlikte, ilk defa girdiğinizde, mutlaka Kampanyalar bölümünde bulunan “CEPTETEB Çekilişi” kampanyasına “katıl” butonuna basarak katılmanız gerekiyor. Bu katılım işlemi gerçekleştirilmediğinde, diğer tüm koşulları yerine getirseniz bile, çekilişten ödül kazanma şansınız bulunmuyor.

Bu sebeple CEPTETEB Mobil uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, mutlaka hemen uygulamaya girerek “CEPTETEB Çekilişi” kampanyasını, “Kampanyalar” bölümünden bulmanız ve “Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından uygulamaya ilk girişinizde, ilk çekiliş hakkınızı kazanabiliyorsunuz. Seçili bankacılık işlemlerinden birini uygulama aracılığıyla yaparsanız, 1 çekiliş hakkı daha kazanabiliyorsunuz.

Keşfet