TEB Müjdeyi Verdi! Paraya İhtiyacı Olanların Hesabına Anında 14 Bin TL Yatıyor!

Hayat düzenli olarak yolumuza yeni harcamalar koymaya devam ediyor. Bu ekonomik belirsizlik döneminde faturalar, kira, yemek pişirme masrafları, yakıt fiyatları ve diğer masraflar herkesi çok sıkıştırıyor. Maddi sıkıntı yaşadığınız bu dönemde acil masraflarınız için TEB'in ihtiyaç kredisini 36 aya kadar kullanabilirsiniz. Çok düşük faiz oranları, esnek geri ödeme planları ve hızlı başvuru süreci ile TEB ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz...

Yayınlanma:
Güncelleme:
TEB Müjdeyi Verdi! Paraya İhtiyacı Olanların Hesabına Anında 14 Bin TL Yatıyor!

TEB’in ihtiyaç kredin çok kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), tüm müşterilerine beklenmedik giderleri için uygun finansman sunmaya devam ediyor. TEB'in “TEB’de İhtiyaç Kredin Çok" kampanyasına tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca 36 aya varan vadelerle TEB ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi başvurusunu TEB şubelerinden veya CEPTETEB mobil ve internet bankacılığı kanallarından yapabilirsiniz. Sonuç olarak, 7 gün 24 saat dijital bankacılık kanallarından ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı bir şekilde TEB ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurunuz kabul edildiğinde, belirlenen kredi limiti çok kısa sürede değerlendirilen TEB Vadesiz TL hesabınıza anında aktarılır. Bununla birlikte, talepleriniz ne olursa olsun, TEB dijital kredi kampanyası, düşük maliyet ile çözüm bulmanıza kaliteli bir şekilde yardımcı olabilir.

TEB’in 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi

TEB, enflasyon oranları yükselirken piyasa fiyat artışlarının olumsuz sonuçlarından mümkün olduğunca az etkilenmenizi sağlamaya çalışıyor. TEB, acil ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi ödemeye olanak tanıyor. TEB'in 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi almanızı ve 120 gün sonra geri ödemeye başlamanızı sağlar. Sonuç olarak krediyi kullandıktan 3 ay sonra ilk ödemenizi ödemeye başlayabilirsiniz. 1.000 TL ile 100.000 TL arasında değişen acil harcamalarınız için de TEB ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Toplam 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için sadece %1,85'ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 10.000 TL limitli TEB ihtiyaç kredisi aylık taksitleriniz 541,98 TL olacaktır. Sonuç olarak, bütçenize ve gelirinize uygun bir ödeme planı ile ihtiyaçlarınızı hızlı ve hesaplı bir şekilde dilediğiniz gibi karşılayabileceksiniz.

Keşfet