TC kimlik son hanesi 0-8 arasında olanlar, 10.000 TL ödemeler hesabınıza yatacak

Kimlik numarası üzerinden ödeme alacak kişilere 10.000 TL veriliyor. 10.000 TL için başvuru nasıl yapılır haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC kimlik son hanesi 0-8 arasında olanlar, 10.000 TL ödemeler hesabınıza yatacak

10.000 TL ödeme alacak olan kişilere TCkimlik numarası üzerinden sorgulama yapılacak. Bu durum sadece Denizbank için geçerli bir kampanyadır. Denizbank resmi internet sitesinden yapılan bu duyuruda Mayıs ayının sonuna kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere, banka 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlayacaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapacak olan kişilere, banka hızlı bir şekilde sonuç vererek kredi kullandırmaktadır.

Denizbank TC Kimlik numarası üzerinden sorgulama yapacak!

Yapılacak olan başvuru TC Kimlik numarası üzerinden sorgulanacaktır. Başvuru yapacak olan kişilere, banka hemen işlem yapacak ve 36 ay vadeye kadar nakit kullandıracaktır. Denizbank TC kimlik numarası üzerinden başvuru yapmak için banka kredi puanı önemlidir. Banka kredi puanı düşük olan kişiler maalesef onay alamayacaklardır. 1400 ve üzerinde bir kredi notunuz varsa bu bankadan 10.000 TL için SMS atabilir ve oturduğunuz yerden kredi onayı almanın keyfini çıkartabilirsiniz.

2022/04/18/denizbank-100bin.jpg

Denizbank SMS kredi

Denizbank üzerinden SMS kredi servisinin kampanya adı Cebimde Kredi olmaktadır. Bu bankadan Cebimde kredi kullanmak isteyen kişiler, cep telefonları üzerinden SMS atacaklardır. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvurunuzu hemen KREDİM TC KİMLİK yazarak mesajınızı 3280 numarasına göndererek yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılan kredi başvurusu sonucu uygun olan kişilere banka 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlayacaktır. Denizbank SMS ile kredi onayı alırsanız en yakın banka şubesinden gelir belgesiz olarak kredi alabileceksiniz.

Keşfet