TC kimlik numarasına ödeme yapıldı! 14.000 TL hesaplarını kontrol edin!

TC kimlik numarasına ödeme yapıldı! 14.000 TL hesaplarını kontrol edin! Başvuru yaparak sizlerde Denizbank üzerinden 14.000 tl alın! Detaylar haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC kimlik numarasına ödeme yapıldı! 14.000 TL hesaplarını kontrol edin!

Denizbank 14000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurduktan sonra başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşteriler aynı gün içinde kredi onayı alarak yine aynı gün içinde kredi kullanımı gerçekleştiriyor.

Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların bireysel müşteri olması ve banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunulacaktır.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi imkanından faydalanabilir, hızlı bir şekilde sonucunu öğrenebilirsiniz. 1500 ve üzerinde kredi puanı olan kişiler gelir belgesiz olarak kredi kullanmak istiyorlarsa, 14000 TL onay almaları durumunda 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

2022/02/27/para-nedir.jpg

Denizbank üzerinden 14000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak ve kredi onay alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyadan, nakit kredi kullanacak olan kişiler belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. En yakın banka şubesi üzerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler için diğer bir kolay başvuru yöntemi ise SMS ile kredi başvuru yöntemi olmaktadır.

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden kredim yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına göndermeleri durumunda bankanın Cebimde kredi kampanyasına katılacak ve hemen işlemlerini yaparak, kredi onaylı kredilerini kullanacaklardır.

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi onayı almaları durumunda mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanabileceklerdir.

Keşfet