TC kimlik numarasına göre ödeme: 50.000 TL nakit kampanyası için Yapı Kredi Bankası duyuru yaptı!

TC kimlik numarasına göre ödeme: 50.000 TL nakit kampanyası için Yapı Kredi Bankası duyuru yaptı! Son dakika haberine göre bu bankadan hemen onay alacaksınız.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC kimlik numarasına göre ödeme: 50.000 TL nakit kampanyası için Yapı Kredi Bankası duyuru yaptı!

TC kimlik numarasına göre ödeme: 50.000 TL nakit kampanyası için Yapı Kredi Bankası duyuru yaptı! 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden yapacakları başvurular ile birlikte hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanmaktadırlar. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. 50000 TL nakit kredi kampanyasından faydalanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra 36 ay vadeye kadar olan bu kredilerde hızlı bir şekilde işlem yapacaktır.

Kredi başvurusunu, Yapı Kredi Bankası üzerinden yapacak olan kişilerin banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda SMS ile kredi başvurusu yapması durumunda hemen onayı alacağını söyleyebiliriz. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlara başvuru imkanı sağlayacak olan bu banka kredi işlemleri sonrasında hızlı bir şekilde krediyi hesabına yaptırabilecektir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ücretli bir mesaj atacak ve 18 yaşından büyük olmanız durumunda sizin kredi değerlendirmeniz, kimlik numaranız üzerinden yapılacaktır.

Yapı Kredi Bankası’na Kredi Başvurusu

2022/03/19/sariyer-yapi-kredi-karantinaya-alindi-be8f2.jpg

Sadece TC kimlik numarası verilmesi ile Yapı Kredi Bankası vatandaşlara 50 bin TL tutarında kredi kampanyası sunuyor. SMS yöntemi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına bireysel yazarak boş bırakılır, TC kimlik numaranızı yazarak boş bırakılır. Aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4411 numaraya gönderilir. Gönderilmiş olan mesaj sonrasında banka tarafından hızlı bir şekilde geri dönüş yapılır. Kredi sonucunun yanı sıra onaylanan kredi tutarı sizlere iletilir. Bankanın olumlu sonuç bildirmesi üzerine banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte giderek kredi başvurunuzu tamamlayarak onaylanmış krediye hesabınıza aktarabilirsiniz. Bankanın sunmuş olduğu kredi imkânından faydalanmak için sizlerde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Keşfet