TC kimlik numarasına göre bayram ödemesi yapılacak! Duyuru yapıldı!

TC kimlik numarasına göre bayram ödemesi yapılacak! Duyuru yapıldı! 40.000 TL'ye kadar başvuru yapan alacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC kimlik numarasına göre bayram ödemesi yapılacak! Duyuru yapıldı!

TC kimlik numarasına göre bayram ödemesi yapılacak! Duyuru yapıldı! 40.000 TL'ye kadar başvuru yapan alacak! 40000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası, hem SMS ile hem de resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara düşük faizli nakit kredi onayı vermektedir.

40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak işlem yapacağınız ve bayram için verilecek olan bu kredilerde, ihtiyaç kredisi olarak işlem yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olması gerekiyor. Banka kredi puanı 1500 üzerinde olan bankalardan daha önce çalışmış, ben kredi ve kredi kartı olan kişiler başvurularını hemen yap gerçekleştirebiliyor. 1500 ve üzerinde kredi puanı olan kişiler, 18 yaşından büyük ise banka kredi şartlarına uygun olması ile birlikte başvurularını gerçekleştirebilir ve ihtiyacı olan 40000 TL hemen kullanabilir.

2022/03/19/sariyer-yapi-kredi-karantinaya-alindi-be8f2.jpg

40000 TL, Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar başvurularını yapabilmeleri için SMS atabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık giderinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Gönderilecek olan mesaj, ücretli bir mesaj olacak ve başvuru yapıldıktan sonra sizlere 10 dakika içerisinde kredi sonucu mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gelecektir. Daha önce başvuru yaptıysanız olumsuz yanıt aldıysanız 45 gün sonra kredi başvurusu yapmanız gerekiyor.

44 11 numarasına yapmış olduğunuz mesaj ile birlikte banka kredi şartlarına uygun olan kişiler, onay olurlarsa en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kredi kullanabiliyor. Yapı Kredi Bankası ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formu ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadır.

Keşfet