TC Kimlik numarasına göre 3000 TL ile 12.000 TL arasında ödemeler için son 3 gün!

TC Kimlik numarasına göre 3000 TL ile 12.000 TL arasında ödemeler için son 3 gün! Başvuru yaparak hemen ödeme alın! Bu fırsattan yararlanın!

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC Kimlik numarasına göre 3000 TL ile 12.000 TL arasında ödemeler için son 3 gün!

TC Kimlik numarasına göre 3.000 TL ile 12.000 TL arasında ödemeler için son 3 gün! Başvuru yaparak hemen ödeme alın! Bu fırsattan yararlanın! Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 3000 TL ile 12000 TL arasında ödeme alacak olan kişiler için başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Banka şubelerine giderek başvurunuzu yapabileceğiniz gibi, ayrıca oturduğunuz yerden internet sitesi ve SMS kanallarını kullanarak da verilecek olan bu kampanyaya katılabilir ve 36 ay vadeli nakit kullanabilirsiniz.

Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada kimlik numarasına göre, başvuru yapacak olan vatandaşlara 3000 TL ile 12000 TL arasında nakit imkanı sağlanmaktadır. 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşlar, Denizbank'ın kredi politikalarına uygun olmasıyla birlikte aynı gün içerisinde kredi başvurusunu yapabilir ve yine aynı gün içerisinde kredi onay alabiliyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası olduğu açıklandı.

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek ücretli bir mesaj atmanız şarttır. Eğer ücretli bir mesaj atmak istemiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girerek buradan web kredi servisini kullanabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise kredim TC kimlik yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı göndermeleri yeterli olmaktadır. Denizbank, yaptığı bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3000 TL ile 12000 TL arasında hemen ödeme imkanı sağlamaktadır.

denizbank-issizlere-ve-ev-hanimlarina-kredi-kampanyasi-baslatti-ihtiyac-kredisi-olarak-verilecek1.jpg

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra banka sizlere belirtilen şartlar dahilinde düşük faizli kredi onayı verecek ve bu bankada hesabınızın olması durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden kredi kullanmanıza imkan sağlayacaktır. Kampanya detaylarını öğrenmek istiyorsanız, resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Son üç gün içerisinde başvuru yapacak olan vatandaşlar, düşük faiz oranlarıyla bu bankadan kredi alabiliyor.

Keşfet