TC Kimlik Numarasına 10.000 TL Üzerinde Ödemeler Yatmaya Başladı!

TC Kimlik Numarasına 10.000 TL Üzerinde Ödemeler Yatmaya Başladı! Detaylı bilgiler haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC Kimlik Numarasına 10.000 TL Üzerinde Ödemeler Yatmaya Başladı!

Tc Kimlik numaranız üzerinden kredi ödemesi almak istiyorsanız, banka kredi puanınızı sorgulamanız gerekiyor. Bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ve belirli kredi puan olması durumunda anında onay veriyor.

Bankalar üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi puanı 1300 ve üzerindeyse ve daha önceki banka, çalışmalarında, herhangibir sıkıntı yaşamadıysak başvurularını gerçekleştirerek, TC kimlik numarası üzerinden en düşük limitli 10000 TL ödeme alabilir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile katılabilirsiniz. 50 30 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere bu şekilde sonuç verir ve onaylanan tutarın ne kadar olduğunu mesajla gönderir.

Paraya ihtiyacınızın olması durumunda, Finansbank üzerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda, banka kredi puanı uygun olan kişileri hemen onay verilmektedir. Bireysel tüketici kredisi olarak alacağınız bu ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeli olarak işlem yapabilirsiniz.

3-banka-sabah-800-de-duyuru-yapti-077-faiz-oranlari-ile-kredi-donemi-basliyor-ihtiyac-kredisi-ol1.jpg

Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka hesapları olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabiliyor.

Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyor.

Akbank ayrıca SMS ile ve internet sitesi üzerinden alacağı başvurular da düşük faiz oranlarıyla kredi vereceğini açıkladı. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte de kredi kullanabilmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda kredi onayı alacaklardır.

Keşfet