TC kimlik numarası üzerinden 10.000 TL ödeme veriliyor! 3 Bankadan sabah açıklaması geldi!

TC kimlik numarası üzerinden 10.000 TL ödeme veriliyor! 3 Bankadan sabah açıklaması geldi! Banka üzerinden 10.000 TL ödeme verilmektedir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC kimlik numarası üzerinden 10.000 TL ödeme veriliyor! 3 Bankadan sabah açıklaması geldi!

TC kimlik numarası üzerinden 10.000 TL ödeme veriliyor! 3 Bankadan sabah açıklaması geldi! Banka üzerinden 10.000 TL ödeme verilmektedir. Akbank QNB Finansbank ve Denizbank yaptıkları yeni kampanyada bankalardan işlem yapacak olan kişilere 10.000 TL verilmektedir. 10.000 TL için başvuru yapacak olan kişilerin kredi notu uygun olması gerekmektedir. TC kimlik numarası üzerinden 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler Akbank QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi onayı için banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir.

QNB Finansbank Başvuru

QNB Finansbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredi için TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atabilirsiniz. 5030 numarasına attığınız mesaj sonrasında banka hemen sizlere sonuç verilecektir. Mobil uygulama ve internet bankacılığını kullanarak da kredi alabileceksiniz. QNB Finansbank kredisi için bankalardan 10.000 TL alacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar işlem yapabilmektedir.

nakit-destek-odemesi.jpg

Akbank ve Denizbank

Akbank ve Denizbank üzerinden başvuru yapmak oldukça basit. Bankalar sizlere hemen sonuç için kolları sıvadı. Akbank ve Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapılması için cep telefonunuzdan ücretli mesaj atmanız gerekmektedir. Akbank ve Denizbank üzerinden başvuru KREDİ TC KİMLİK yazarak 4425 numarasına gönderirseniz, Akbank üzerinden, KREDİM TC KİMLİK Yazarak 3280 numarasına mesaj atarsanız da Denizbank üzerinden başvuru yapılmaktadır. 3280 numarasına mesaj atan kişiler, uygun faizlerle kredilerinin onayını alırsa, en yakın banka şubesinden sadece kimlikle kredi alacaklardır.

Akbank ayrıca akbank direkt uygulamasını kullanan kişilere de kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi başvurusu yaparsanız, onaylanan tutarı banka şubelerine gitmeden hesabınıza yatırabilirsiniz.

Keşfet