TC Kimlik Numarası Son Rakamına Göre 11.500 TL Ödeme Var, 0-2-4-6-8 Olan Alıyor!

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, yapmış oldukları bu kampanyada 11.500 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC Kimlik Numarası Son Rakamına Göre 11.500 TL Ödeme Var, 0-2-4-6-8 Olan Alıyor!

TC Kimlik Numarası Son Rakamına Göre 11.500 TL Ödeme Var, 0-2-4-6-8 Olan Alıyor! Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, yapmış oldukları bu kampanyada 11.500 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek kendi kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi puanı uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde onay alabilir. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi kullanmak için banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden internet bankacılığı kredisi kullanabilirsiniz. Son günlerde yaşamış olduğumuz ekonomik sıkıntılar ve ek zamlarla birlikte geçinme derdine düşen vatandaşlar, bankalar üzerinden kredi kullanarak bu ihtiyaçlarını gidermek istemektedirler. Nakit ihtiyacınız olduğu zaman sizlere yardımcı olan Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptırarak, 11500 TL gelir belgesiz onay vereceğini açıkladı.

Denizbank

denizbank-100bin.jpg

Başvuru yapmak isteyen kişiler, Denizbank üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa, SMS ile kredi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşların ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli, toplamda 36 ay vadeli olan kredi kampanyalarına katılmak için hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri bu kampanyaya katılarak, hemen işlemlerini SMS ile yapabiliyor. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu bankanın 32 80 numarasına mesaj gönderin. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında sizlere ne kadar kredi onayı verildiği hakkında bilgiler gelecektir.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, mobil uygulama aracılığı ile birlikte kredilerini alabilecekleri gibi, ayrıca SMS ile kredi başvurusu yaparak da işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, banka kredi kampanyasına katılmak istiyorsa 44 11 numarasına, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirlerinde yazarak göndermeleri yeterli olmaktadır. Yapılacak olan başvuru sonrasında kredi sonucum mesaj atılan cep telefonuna gelir ve onaylanan tutar, hemen kendi hesabınızda görebilirsiniz. Mesaj ile kredi başvurusu yapıp onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kredi kullanımını gerçekleştirebiliyor.

Keşfet