TC Kimlik Numarası Son Hanesi 8-4-6-0-2 Olan Kişilerin Hesaplarına 17.200 TL Ödeme Yatıyor!

Tc Kimlik numaranız üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, hem kamu bankalarından hem de özel bankalar aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC Kimlik Numarası Son Hanesi 8-4-6-0-2 Olan Kişilerin Hesaplarına 17.200 TL Ödeme Yatıyor!

Kimlik numarası üzerinden 17200 TL'ye kadar ödeme olacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında başvuru yapacak olan kişilerin hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında 17200 TL ödeme alıp alamayacağınızı öğrenebilecek, onay almanız durumunda da bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli kredi alabileceksiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, hem kamu bankalarından hem de özel bankalar aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank üzerinden 17200 TL ihtiyaç kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlemlerini yapmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden kredi için SMS atabilir. Sms ile Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik yazarak mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Mesaj gönderdikten sonra sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve kredi notumuza göre de işlem yapılarak, ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler verilmektedir. Akbank hesabı olan vatandaşlar ise Akbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, onay almaları durumunda bankanın mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kredi alabilir.

k234123.jpg

Denizbank üzerinden 17200 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar da hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa, banka şubelerine gitmeden hemen internet bankacılığı üzerinden veya bankanın SMS Kredi Servisi üzerinden başvuru yapabilir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank, sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve SMS ile onay almanız durumunda gelir belgesiz olarak banka şubelerinden sizlere kredi kullandırma imkanı sunacaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka, sizleri Z, hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan tutar kadar kredinin ne kadar olduğu hakkında bilgileri de görürsünüz.

Keşfet