TC kimlik numaranıza 8000 TL ödeme yatmış olabilir! Bankadan açıklama geldi

Kimlik numarası üzerinden 8000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için Denizbank, kampanyanın duyurusunu paylaştı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC kimlik numaranıza 8000 TL ödeme yatmış olabilir! Bankadan açıklama geldi

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz başvuru ile birlikte gelir belgesiz olarak 8000 TL ödeme alabilir ve bu kademelerde kredi taksitlerini 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 8000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebileceği bu kredi kampanyasına başvurular başladı.

Denizbank, yapmış olduğu kampanyadan, banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar için hemen sonuç verecek ve onaylanan kredide banka şubelerinden, kimlikleri ile birlikte gelir belgesi olarak kullanmanız için olanak sağlayacaktır.

Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, bazı şartlara da uygun olması gerekiyor. Daha önce bankalar üzerinden çalışmış ve kredi notu 1200 üzerinde olmuş kişiler ile birlikte 18 yaşından büyük olan kişinin başvuru yapacağı bu kredi kampanyasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız şarttır.

banka-hesabimda-ne-kadar-para-var.jpegbanka-hesabimda-ne-kadar-para-var.jpeg

Denizbank 8000 TL başvuru nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını en kolay şekilde SMS atarak yapabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaja 32 80 numarasına gönderin. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı aldığınız mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gönderilecek olan mesaj ile sizlere bildirilecektir.

Başvuru yapan kişiler kredi onayı almaları durumunda onaylı Mesaj ile birlikte kimliklerini de yanına alarak en yakın DenizBank şubesine giderek, 8000 TL kullanabiliyor. Denizbank Şubesi, gidecek zamanı olmayan vatandaşlar başvurularını, Denizbank'ın mobil uygulaması üzerinden de yapabiliyor. Denizbank, hesabı olan kişilerin, Denizbank internet bankacılığı şifresi alarak başvurularını, mobil uygulama üzerinden yapmaları durumunda onay alırlarsa, krediyi hemen, Denizbank hesabına yatıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve Denizbank ATM'si üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilir, güncel faiz oranlarını, Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Keşfet