Tc Kimlik Numaranıza 5000 TL Ödeme Yatmış Olabilir! Kontrol Edin!

Kimlik numaranız üzerinden 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara başlatılan bu kampanya son dakika olarak yayınlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Tc Kimlik Numaranıza 5000 TL Ödeme Yatmış Olabilir! Kontrol Edin!

Kimlik numaranız üzerinden 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara başlatılan bu kampanya son dakika olarak yayınlandı. Akbank üzerinden başlatılan ve kimlik numaranız üzerinden verilecek olan 5000 TL, ödemelerde 36 ay vadeli olarak takip kullanabiliyorsunuz. Akbank, özellikle son zamanlarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyadan, kimlik numarası üzerinden değerlendirme yaparak, otomatik olarak 5000 TL'ye kadar gelir belgesiz onay vermektedir.

Akbank üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında özellikle banka hesabı olan vatandaşlar hesaplarını kontrol ederek, 5000 TL'ye kadar ödeme alıp almadıklarını öğrenebiliyorlar. Verilecek olan bu nakit kampanyası ihtiyaç kredisi olarak sizlere sunulacak ve nakit ihtiyacınızın olması durumunda hemen onay verilecektir. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar 5000 TL ödemeli, bu nakit kampanyalarına hemen katılabiliyor.

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler banka kredi şartlarına uygun olması durumunda en düşük faiz oranlarından yararlanarak, ister internet bankacılığını kullanarak isterlerse de bankadan SMS kredi servisini kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve on sekiz yaşından büyük olan vatandaşların başvuru yapabileceği bu kredi kampanyasında, onay alabilmeniz için 1200 ve üzerinde bir kredi puanınızın olması şarttır.

Akbank Başvuru Aşamaları!

akbank112.jpg

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak veya resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Oturduğunuz yerden SMS ile başvurunuzu ya gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizin kimlik numaranız üzerinden kredi puanınızı sorgulayacak ve kredi puanınıza göre, hem faiz oranları uygulayacak hem de belirtilen kredi limitlerini sizlere kullandıracaktır.

Banka hesabı olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak kredi başvurusunda bulunabiliyor. Banka, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan kampanya duyurusu sonrasında sizlerde bu işlemlere hemen yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Keşfet