Tartıştıkları Ve İplerin Koptuğu Söylenmişti! Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesabından Beraber Fotoğraf Paylaştı! Yoksa Dizi Tv8 Ekranlarında Mı Yayınlanacak?

Süslü Korkuluk dizisinin heyecanını yaşayan takipçiler, ortaya çıkan durum ve yaşanan kriz sonrasında şaşkına döndü. Süslü Korkuluk'un akıbeti, Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun kontrolündeki OGM Pictures ile TV8'in patronu Acun Ilıcalı arasında çıkan anlaşmazlık ve yaşana kriz sonucunda belirsiz bir hale geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Tartıştıkları Ve İplerin Koptuğu Söylenmişti! Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesabından Beraber Fotoğraf Paylaştı! Yoksa Dizi Tv8 Ekranlarında Mı Yayınlanacak?

Süslü Korkuluk dizisinin TV8'de yayınlanmayacağı ve bu konuda diziyi yayınlamak için platform aranırken Disney Plus'a ulaşıldığı belirtilmişti. Ancak gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre yapımcı, ünlü platform Netflix ile de görüşme halinde. Kaliteli dizinin en büyük sorunu bütçe. Yeni dizi 2 milyon liraya yaklaşan bölüm başı bütçesi ile tüm yayıncıları doğal olarak korkutuyor.

“DOMİNİK’E BÜYÜK TRANSFER”

Dizinin TV8'e dönmesi ihtimalinde de önemli bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı, OGM Pictures ortaklarından ve hikayeleriyle fazlasıyla beğeni toplayıp dizilere hayat veren Gülseren Budayıcıoğlu'nu Survivor adasına getirmesiyle dikkat çekti. Gülseren Budayıcıoğlu ile uçakta kendi fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Acun Ilıcalı'nın bu hamlesiyle Süslü Korkuluk dizisini TV8'e geri getirmeye çalıştığı tahmin ediliyordu. Bu fotoğrafı "Dominik'e büyük transfer" notuyla paylaşan Ilıcalı, takipçilere mesaj vermiş olabilir mi?

BUDAYICIOĞLU CEVAPLARIYLA MERAK ETTİRDİ

Acun Ilıcalı’nın Gülseren Budayıcıoğlu'nun kliniğine de uğradığı bildirildi. Geçenlerde BluTV 40 programında bu konu Gülseren Hanım'a soruldu. Budayıcıoğlu, "Acun Ilıcalı iyi bir dostumdur. Belki de ortada bir yerdedir! Acun Ilıcalı ile kişisel sorunlarımızı da tartışıyoruz; Acun bana özel hayatını da anlatıyor, fakat genelde iş hakkında sohbet ediyoruz” diye merak uyandıran bir yanıt verdi. Acun Ilıcalı ile oldukça yakın olduğu ortaya çıkan Gülseren Budayıcıoğlu'nun Süslü Korkuluk dizisiyle TV8'e dönüş ihtimalinin düşük bir ihtimal olmadığı konuşuluyor.

DİZİNİN MALİYETİ ÇOK FAZLA

TV8'in büyük bir heyecan ile beklediği ve Acun Ilıcalı’nın yılbaşı gecesi dizinin ilk fragmanını gösterirken görünen heyecan akıllara kazınıyor. TV8 de Süslü Korkuluk dizisini bünyesine istiyor ancak gelen bilgilere göre fazlasıyla para kaygısı yaşıyor. Bakalım Acun Ilıcalı ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun Dominik'teki görüşmesi bu anlaşmazlığın çözümüne katkı sağlayacak mı?

Keşfet