T.C. Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre Hesaplara 15.000 TL Yatırılacak! Son Başvuru Tarihine Dikkat!

Vatandaşların T.C. kimlik numaralarının son hanesine göre hesaplarına 15.000 TL para aktarılacak nokta detaylar haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
T.C. Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre Hesaplara 15.000 TL Yatırılacak! Son Başvuru Tarihine Dikkat!

T.C. Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre Hesaplara 15.000 TL Yatırılacak! Son Başvuru Tarihine Dikkat! Vatandaşların T.C. kimlik numaralarının son hanesine göre hesaplarına 15.000 TL para aktarılacak nokta detaylar haberimizde...

Kamuoyunda büyük bir yankı uyandıran bu son kampanya ile birlikte sizler de 15000 TL'nin sahibi olabilirsiniz. Buna göre T.C. kimlik numaranızın son hanesine göre bekleme olmadan anında 15.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini hesabınızı aktarabilirsiniz. Banka üzerinden kimlik numaranız aracılığı ile gerçekleştireceğini sorgulama işlemleri ile beraber 15 bin TL'ye varan ek ödemeleri alıp almayacağınız ile ilgili bilgi alabilir ve bu koşullara uygun olmanız durumunda oldukça kısa bir süre içerisinde banka hesabınız üzerinden 15.000 TL tutarında limiti ulaşmanız mümkün hale gelecek.

Denizbank, Yapı Kredi Bankası, Akbank

Akbank üzerinden gerçekleştirilmek istenen işlemler açısından cep telefonlarından 4425 numarasına T.C. kimlik numarasının yazılarak gönderilmesi gerekir. Yapı Kredi Bankası ile Denizbank aracılığı ile bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşları ise bankaların mobil bankacılık uygulamaları üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirebilecekleri gibi aynı şekilde telefonlarının mesaj bölümüne geldikten sonra arasında boşluk olacak şekilde T.C. kimlik numaralarını yazdıktan sonra 3280 numarasını SMS göndererek 15.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayabilir.

Bu üç özel banka üzerinden verilmekte olan 15.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayan vatandaşlar 36 aylık vade seçeneği şeklinde 90 gün ertelemeli olacak biçimde uygun faiz oranları ile kampanyaya katılım sağlayabilir.

Keşfet