Süslü Korkuluk Dizisi Tam Gaz Geliyor! Son Olarak Bomba Bir İsme Teklif Yapıldı!

Süslü Korkuluk dizisi resmen bir karmaşa halini aldı. Ancak görünen o ki durum çözülecek. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un yer aldığı dizi için beklenmedik bir isme teklif daha geldi. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Süslü Korkuluk Dizisi Tam Gaz Geliyor! Son Olarak Bomba Bir İsme Teklif Yapıldı!

İlk olarak 2021'in son günlerinde vizyona giren ve bir fırtına gibi gündeme gelen Süslü Korkuluk dizisinde işler fazlasıyla yavaş ilerliyor. Dizi ekibi, dizinin gösterileceği kanalla ilgili bir sorunu çözdükten sonra çalışmalarını hızlandırdı. Ayrıca son yılların popüler oyuncularından Esra Bilgiç’e, Süslü Korkuluk dizisinde rol alması için teklif götürüldü. Esra Bilgiç'in teklife yanıtı şu anda bilinmiyor.

Esra Bilgiç, Süslü Korkuluk dizisine katılacak mı?

İlk duyurulduğunda TV8'de ekrana gelmesi planlanan dizi, yapım firması ile kanal arasında çıkan anlaşmazlık nedeniyle çok sorun yaşadı. Ayrıca resmi açıklama ile dizinin TV8’de yayınlanmayacağı duyuruldu. OGM Pictures, yeni projesi Süslü Korkuluk için Netflix ile anlaştı. Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun sahibi olduğu OGM Pictures firması tarafından hazırlanana Süslü Korkuluk için şimdiye kadar üç önemli isim ile anlaşıldığı belirtildi. Bu isimler, Çağatay Ulusoy, Alina Boz ve Olgun Şimşek. Esra Bilgiç’in teklifi kabul edip etmeme konusu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Teklif yapıldı fakat henüz hiçbir şey netliğe kavuşmadı

Esra Bilgiç, yeni bir proje olup olmadığına dair sürekli çıkan iddialara yanıt olarak, geçen hafta gazetecilere bir açıklama yaptı. "Aslında detaylar hakkında bilgi vermek isterim ama konu henüz netleşmediği ve çözülmediği için bunu yapmam uygun olmaz. Umarım her şey net bir şekilde ilerler ve tüm detayları da sizinle paylaşabiliriz” dedi.

Süslü Korkuluk dizisinin konusu nedir?

OGM Pictures’in kaleme aldığı Süslü Korkuluk dizisinin yönetmenliğini ise Cem Karcı yapıyor. Süslü Korkuluk dizisinin konusu, gelinlik dikimi yapan bir modacının, gelinliği diktiği kadına aşkını konu alacak. Ayrıca bilinenler arasında Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı karakterin dedesi hayatını kaybedince, hep utandığı babasını İstanbul'a getirir ve babası için bir bakıcı işe alınır.

Keşfet