Son Yaz Dizisinin Sevilen Oyuncusu Yasak Elma Dizisine Dahil Oluyor!

Entrika dolu hikayesi ve komedi açısından zengin olaylarıyla Pazartesi akşamları reytinglerde üst sıralarda yer alan Yasak Elma dizisi, izleyenlerin keyifle izlediği bir yapım. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Son Yaz Dizisinin Sevilen Oyuncusu Yasak Elma Dizisine Dahil Oluyor!

Dizi, oyuncuların performanslarının yanı sıra her hafta seyirciyi şaşırtan ve eğlendiren hikayesiyle de fazlasıyla övgü alıyor. Dizinin başından beri başrollerde yer alan Eda Ece ve Şevval Sam ile dördüncü sezonda diziye giren Berk Oktay'ın yanı sıra beşinci sezonda katılan Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen de çok başarılı performans gösteriyor. Dizinin tüm konusu, bu karakterler etrafında dönüyor. Şevval Sam'ın canlandırdığı Ender ve Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakterleri ise en sevilen karakterler olarak öne çıkıyor.

Şebnem Dönmez Yasak Elma dizisine Handan Kılıç rolüyle katılıyor

Bu hafta 133. bölümü ile ekranlara gelen dizi Pazartesi akşamının gün birincisi olmuştu. Tüm kişiler ve AB kategorilerinde ilk sırada olan Yasak Elma dizisindeki hikayeler, merakı yüksek tutmak için sürekli değişiyor. Elbette aynı zamanda oyuncular da değişiyor. Ayrılan karakterlerin birçoğunun yerini yeni karakterler aldı. Şimdi de Biran Damla Yılmaz'ın canlandırdığı Kumru karakterinin annesi diziye katılacak. Doğan'ın eski eşi Handan Kılıç, dizinin yeni karakteri olacak. Handan Kılıç'ı oynayacak olan oyuncu birkaç gün önce belli oldu. En son “Son Yaz” dizisinde rol alan Şebnem Dönmez, Yasak Elma dizisine dahil olacak. Şebnem Dönmez'in gelişinin haberini Med Yapım sosyal medya hesabından paylaştı. Handan Kılıç ismi ise seyircilere başka bir konuyu hatırlattı. Talat Bulut'un canlandırdığı Halit karakterinin en büyük düşmanı Nadir Kılıç ile Handan Kılıç arasında nasıl bir bağ olduğu merak ediliyor.

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız, zıt kişiliklere sahip iki kardeştir. Yıldız, sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanıştığında ona hayatını değiştirecek bir teklif sunulur. Ender Argun, kocası Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmak ister. Ayrıca Yıldız'ın hayatında tüm bunlar olurken, Zeynep de iş yerindeki sorunlarla uğraşmaktadır. Zengin ve küstah bir adam olan Alihan Taşdemir, Zeynep'in çalıştığı şirketi satın almıştır. Fakat bilinmeyen ise Alihan Taşdemir Halit'in ortağı ve ikinci eşinin erkek kardeşidir.

Keşfet