Son Model Araçlar 100 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Ziraat Bank’ta!

Araba Satın Almak İstiyorsanız Sıfır Ayarında Son Model Araçlar 100 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Ziraat Bank’ta!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Son Model Araçlar 100 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Ziraat Bank’ta!

Araba Satın Almak İstiyorsanız Sıfır Ayarında Son Model Araçlar 100 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Ziraat Bank’ta! Son dönemlerde Türkiye piyasalarında sıfır ve ikinci el otomobil piyasasında meydana gelen fiyat artışları, araç sahibi olmayı düşünenlere çok ciddi engeller oluşturuyor. 2022 senesi başlarken gelen özel tüketim vergisi zammı ile yüksek enflasyon ve döviz kuru artışı sebebiyle otomobil fiyatları rekor seviyeye çıktı. Ziraat araç satışı sayesinde piyasanın çok altındaki fiyatlara araç sahibi olmanız mümkündür. İşte konu ile ilgili detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Ziraatbank’tan Satılık Otomobiller

Ülkemizin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, kredi başta olmak üzere pek çok avantajı vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası artık ihale ile bankadan araç satışlarını dijital aranda gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası araç satış platformu üzerinden ülkemizin dört bir tarafından gelmekte olan birbirinden uygun fiyatlara sahip otomobil modellerini ihale usulü ile sahip olmanızı sağlıyor.

2020 model Citroen C- Elsyee 250 bin TL'den satılırken Diğer taraftan 2018 model Renault Symbol otomobil ise 260 bin TL'den alıcı buluyor.

Ziraat Bankası satılık otomobil piyasasının merak ediyorsanız Ziraat Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel otomobil satış ilanlarını görebilirsiniz.

Keşfet