Son Dakika Haberi: Emeklinin Kimlik Numarası Üzerinden Halkbank Nakit Veriyor, Gişelere Giderek Kimlikle Alın!

Son Dakika Haberi: Emeklinin Kimlik Numarası Üzerinden Halkbank Nakit Veriyor, Gişelere Giderek Kimlikle Alın! Başvuru yapmak isteyenler Halkbank üzerinden başvuru yapabilecek!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Son Dakika Haberi: Emeklinin Kimlik Numarası Üzerinden Halkbank Nakit Veriyor, Gişelere Giderek Kimlikle Alın!

Emekli olan kişiler için yeni bir haber var. Son dakika olarak gelen bu haber ile birlikte, Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabileceksiniz. Devlet bankası olan Halkbank, vatandaşlarına hızlı bir şekilde artık 100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Halkbank, sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu bu duyuruda, sadece emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını kendi bankaları üzerinden almasıyla birlikte hızlı bir şekilde başvuru yapacağını açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilere ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunulmaktadır. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden banka kredi faiz oranları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Öncelikli olarak bu banka üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden almalı veya bu bankaya maaş taşıması, yapmanız gerekmektedir. Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan emekli banka kredi puanının düşük olması durumunda bile ihtiyaç kredisine kolay bir şekilde hesabına yatırabilmektedir.

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan emekliler maaş, taşıma yapma işlemleri sonrasında diğer bankadaki borçların da hesaplatarak bu bankadan hem ihtiyaç kredisini alabilir, hemde diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için transfer kredisi başvurusunda bulunabilir.

halkbank-12.jpg

Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra banka sizin kimlik numaranız üzerinden yapacak bu sorgulama ile birlikte banka şubelerine gelen emekleri hiçbir şekilde şart aramadan hesabına ödeme yapmaktadır. En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak istiyorsanız, Halkbank'ın başlatmış olduğu bu kampanyayı sizlerde katılabilir, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli maaşını bu bankaya taşıyacak olan vatandaşlar, ayrıca, 750 TL'ye varan emekli promosyon imkanından da faydalanabilmektedir. 50000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli işlem yaparken, bu limit üzerindeki tüm krediler sadece 24 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturmanız imkanında kullandırılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması ve 75 yaşına kadar olması da gerekiyor.

Keşfet