Son Dakika Haberi: Borcu Olanlara Nakit Veriyor! Borçlar Hemen Kapanacak

Garanti Bankası ile Akbank tarafından yapılan son dakika açıklamalara göre borcu bulunan vatandaşlara nakit para verilecek! Hem nakit hem borçları kapanacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Son Dakika Haberi: Borcu Olanlara Nakit Veriyor! Borçlar Hemen Kapanacak

O Bankalar, Borcu Olanlara Nakit Veriyor! Borçlar Hemen Kapanacak. Garanti Bankası ile Akbank tarafından yapılan son dakika açıklamalara göre borcu bulunan vatandaşlara nakit para verilecek! Hem nakit hem borçları kapanacak! 50.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredi tutarının faydalanmak isteyen vatandaşların en çok 36 aylık vade seçeneği şeklinde belirlenmiş uygun faiz oranları ile bu kredi kampanyasından faydalanmak mümkündür.

Bankalara borcu olan vatandaşlara rahatlatacak bomba gibi bir kampanya haberi Akbank ve Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi arayacak vatandaşlara hızlı bir biçimde işlem gerçekleştirileceği açıklandı. Garanti Bankası ile Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar, müracaat işlemlerini anında yapabilecek. Bu iki banka üzerinden 50.000 TL'ye varan borç transferi işlemleri ile beraber diğer bütün bankalar ne kadar borcunuz varsa tek kalemde silebilirsiniz. Mayıs ve Haziran ayları içinde başlatılacak olan bu kampanya ile beraber borç kapatma kredisi açısından özel bankalara müracaat işlemlerini gerçekleştirerek vatandaşların Kredi puanlarına göre faiz oranlarından faydalanacakları söylenebilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu iki banka üzerinden müracaat işlemlerinizi gerçekleştirerek 36 ay vadeli bir işlemlerimizi yapabilir ve krediyi çekebilirsiniz.

2022/04/23/garanti-bankasina-gelenler-50000-tl-aliyor-basvuru-yapmak-isteyenler-sadece-kimligini-getirmesi-1.jpg

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası detayları neler?

Garanti Bankası özel nedir müracaat işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ile borç kapatma kredisi alacak vatandaşlar, banka kredi puanlarını uygun olması halinde en yakın banka şubesine gitmek suretiyle işlemlerini kimlik kartları ile beraber yapabilir.

Akbank borç kapatma kredisi kampanyası detayları neler?

Garanti Bankası haricinde bir başka borç kapatma kredisi verecek banka ise Akbank olarak karşımıza çıkmaktadır. 36 ay vade seçeneği ile 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisinin Akbank üzerinden çekilmesi için banka mobil bankacılık uygulamasının kullanılması gerekir.

Keşfet