SON DAKİKA: Ev Hanımlarına Nakit Ödemede 15.000 TL Veriliyor!

SON DAKİKA: Ev Hanımlarına Nakit Ödemede 15.000 TL Veriliyor! Başvuru yapanlar hemen onay alıyor! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
SON DAKİKA: Ev Hanımlarına Nakit Ödemede 15.000 TL Veriliyor!

Ev hanımlarına son dakika haberi olarak oldukça sevindirici bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre, paraya sıkışan ev hanımlarına özel olarak nakit ödeme yapılmasına yönelik önemli bir imkan yaratıldı. Bu ödeme imkanında kefil istenmeden 15.000 TL ödeme anında onay verilecek ve ev hanımlarının nakit sıkıntıları anında çözülecektir.

Nakit ihtiyacı yalnızca aktif olarak çalışma hayatında bulunan ya da erkekler için geçerli değildir. Bugün bir çok kadının çalışsa da çalışmasa da kendine özel bazı nakit ihtiyaçları buluna bilmektedir.

Genellikle herhangi bir şekilde sigorta kaydı olmayan ya da çalışma hayatına girmemiş olan kadınlar için kefil şartı aranan kredi imkanlarından gündeme bomba gibi düşen bir haber yayınlandı ve Akbank ile DenizBank tarafından kefil ve gelir belgesi İstanbul’a 15.000 TL tutarında kredi ödemesi nakit bir şekilde yapılacağı açıklandı.

Buna göre çalışma hayatında olmayan ya da herhangi bir şekilde sigorta kaydı bulunmayan ev hanımlara 15.000 TL tutarına kadar olan nakit ihtiyaçları, Akbank ve Denizbank aracılığı ile giderilebilecektir.

acil-para-isteyenlere-denizbank-duyuru-yapti-dusuk-faizli-30000-tl-odeme-dakikalar-icinde-hesapt.jpg

Özellikle ev hanımlarına yönelik olarak geliştirilen bu kredi kampanyasında başvuru sahiplerinin taşıması gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

Özellikle kredi puanı 1200 puan ve üzerinde olan kişiler SMS ile bu krediye başvurabileceklerdir. 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredi de taksit imkanlarınıza ve ödeme şekillerini kendine göre ayarlayabileceksiniz ve sıkıntılarınızı anında çözebileceksiniz.

Keşfet