Son Dakika: Emekliye 7100 TL Ödemeler Bankalara Gitmeden Yapılacak! Bayrama Kadar Başvuru Yapın!

Son Dakika: Emekliye 7100 TL Ödemeler Bankalara Gitmeden Yapılacak! Bayrama Kadar Başvuru Yapın! Banka üzerinden hemen işlem yapabilirsiniz. 7100 TL ödemeler için şartlar belirlendi...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Son Dakika: Emekliye 7100 TL Ödemeler Bankalara Gitmeden Yapılacak! Bayrama Kadar Başvuru Yapın!

Son Dakika: Emekliye 7100 TL Ödemeler Bankalara Gitmeden Yapılacak! Bayrama Kadar Başvuru Yapın! Banka üzerinden hemen işlem yapabilirsiniz. 7100 TL ödemeler için şartlar belirlendi. Emekli olan kişiler, 7100 tl kadar ödeme almak istiyorsa, emekli maaşını kamu bankaları üzerinden veya PTT üzerinden alması gerekiyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kampanyası, Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası olarak sizlere ödenecek olan 7100 TL ile kredi ödemesinde 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kamu bankaları haricinde PTT üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara da ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ramazan Bayramı için nakit ihtiyacı olan yemekler için başlatılan bu kampanyada, başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler, aynı gün içinde sonuç alabiliyorlar. 75 yaşına kadar emekli maaş alan vatandaşların kampanyaya katılabileceği bu maket kampanyasında daha önce bankalar üzerinden kredi kullansanız bile sizlere bayram için 7100 TL ödeme verilmektedir.

Başvurular nasıl yapılır?

k234123.jpg

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden emekli maaş alan kişileri emekli maaş almış oldukları banka şubesi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden başvurularını alırken, PTT ise SMS atarak sizlere, nakit onay veriyor. Cep telefonumuzun üzerinden PTT, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına göndermeniz durumunda PTT'nin, Emekli Kredisi kampanyasına katılmış olacak ve daha önce kredi almadıysanız daha yüksek limitlerde onay alacaksınız.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar ise emekli maaş almış oldukları bu banka üzerinden kredilerini kullanabilmeleri için başvurularını, mobil uygulama üzerinden de istedikleri zaman yapabiliyorlar. Bilindiği gibi artık bankaların mobil uygulamaların tüm bankacılık işlemlerinin yapıldığı gibi, ayrıca ihtiyaç kredisi kampanyalarına da müşterilerine kolaylık sunmaktadır. Düşük faiz oranları ile sizlerde bu bankalar üzerinden nakit alabilir ve hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabilirsiniz.

Keşfet