SON DAKİKA: 2 Bankadan Hesaplara 20.000 TL Ödeme Haberi Geldi! Nakit Sıkıntısı Bitti

Bankalar üzerinden 20.000 TL'ye kadar nakit kredi veren QNB Finansbank ve Akbank kampanya duyurusunu yaptı! Kimler alacak belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
SON DAKİKA: 2 Bankadan Hesaplara 20.000 TL Ödeme Haberi Geldi! Nakit Sıkıntısı Bitti

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 20.000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere son dakika haberi geldi. Akbank ve QNB Finansbank kredi veriyor. Bankalar yaptıkları açıklamalar ile birlikte, nakit kredi alacak kişilere 20.000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı! Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu iki banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda hemen işlem yapacak ve sizlere 5 dakika içinde kredi imkanı sağlayacaktır. 20.000 TL'ye kadar alacağınız bireysel tüketici kredisi için banka 36 ay vadeye kadar işlem yapmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması ile birlikte sizlerde hemen kredinizi alabilecek ve bu krediyi 5 dakika içinde sonuçlandıracaksınız.

Akbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Akbank yaptığı kampanyalar ile gündemden düşmüyor. Nakit ihtiyacı olması durumunda Akbank hemen kişilere 20.000 TL ödeme yapıyor. SMS ile ve mobil uygulama üzerinden başvurunuzu yapacağınız bu kredilerde banka kredi puanı uygun olan kişiler aynı gün içinde kredi kullanıyor. Bankadan yapılan açıklamada 18 yaşından büyük olan ve banka çalışması olan kişiler başvurularını yapabilir 20.000 TL'ye kadar 2.00 faizle kredi kullanabilirler. Başvuru yapacak olan kişiler eğer daha önce Akbank hesabı yoksa, bu bankadan hesap açtırdıklarında 7500 TL'ye kadar faizsiz kredi de alabileceklerdir. 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler SMS ile başvuru yapmak istiyorsa KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atacaklardır. Ayrıca bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını da arayarak kredi başvurusu yapabilir, yapacağınız tüm kredi başvurusu sonucunu detaylı öğrenebilirsiniz.

3-banka-2021in-en-buyuk-kampanyasini-baslatti-aninda-onay-verilecek-ve-tek-tiklamayla-hesaba-yat.jpg

QNB Finansbank üzerinden 20.000 TL başvuru yapılıyor!

QNB Finansbank üzerinden 20.000 TL almak için banka şubesine gitmenize gerek yok. Banka SMS ile sorunu çözüyor. SMS ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. TC kimlik numarasına gönderilen mesaj sonrasında hemen işlem yapılacak ve QNB Finansbank sizlere destek olacaktır. 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile bu kredileri istedikleri zaman kullanacaklardır. QNB Mobil uygulaması ve internet sitesi üzerinden de 20.000 TL kullanabilirsiniz.

Keşfet