Sigortalı çalışan kim var? Bu habere göre TC kimlik numaranızı yazarak ödeme alacaksınız, en az 5 bin TL

Sigortalı çalışan kim var? Bu habere göre TC kimlik numaranızı yazarak ödeme alacaksınız, en az 5 bin TL verilecek! Nakit isteyenlere anında kredi imkanı sağlanacak. Detaylar ve başvuru nasıl haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sigortalı çalışan kim var? Bu habere göre TC kimlik numaranızı yazarak ödeme alacaksınız, en az 5 bin TL

Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız ve bankalar üzerinden nakit kredi almak istiyorsanız, 5000 TL ile 50000 TL arasında sizlere, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi imkanı sağlanacak. Düşük faiz oranları ile birlikte verilecek olan bu kredilere katılacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması ile birlikte hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve kredi imkanından faydalandırılacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası, sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğreneceğiniz yeni bir kredi kampanyası başlattı ve bu kredi kampanyası ile birlikte düşük faiz oranları ile işlem yapılabilecektir. Resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de yapılan duyuru sonrasında sigortalı olarak çalışan kişilere 50000 TL'ye kadar Yapı Kredi Bankası, şu şekilde başvuru yapmanız durumunda kredi onayı vermektedir.

SMS ile Başvuru

Cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atarak hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmeniz için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Yapı Kredi Bankası, SMS ile kredi başvurusunu bu şekilde yapmış olacak kampanya 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenerek katılabileceksiniz.

yapikredi-ara.jpg

Banka üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapamayan vatandaşlar, hesabı olması durumunda mobil uygulama aracılığı ile birlikte banka şubelerine gitmeden de kredi kullanabiliyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden resmi internet sitesi aracılığı ile kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler banka hesabı olması durumunda hemen internet bankacılığına geçiş yaparak buradan onaylanan tutar kadar krediyi kendi hesabına yatırabilir.

Keşfet