Sıfır Faizli! O Bankadan 5000 TL alacağınızı Biliyor Muydunuz? Son 3 Gün!

ING Bank resmi internet sayfası ile Genel Müdürlük sosyal medya platformu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre hep faizsiz ve kefilsiz bir şekilde vatandaşlara 5000 TL ödenecek.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sıfır Faizli! O Bankadan 5000 TL alacağınızı Biliyor Muydunuz? Son 3 Gün!

Sıfır Faizli! O Bankadan 5000 TL alacağınızı Biliyor Muydunuz? Son 3 Gün! ING Bank resmi internet sayfası ile Genel Müdürlük sosyal medya platformu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre hep faizsiz ve kefilsiz bir şekilde vatandaşlara 5000 TL ödenecek. Başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmaları ile bankacılık işlemlerinde daha önce ödemelerini vakti zamanında ve tam bir şekilde yapmış olmaları gerekir. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Turuncu hesap sahipleri aylık 1.250 lira turuncu ekstra banka kartı vasıtası ile harcama taahhüdü verdiklerinde 5000 TL'ye kadar kredilerinin faiz Siz bir şekilde alabiliyor. Böylelikle faizsiz kredi avantajından faydalanacak vatandaşların her ay 2500 TL bulundurmaları koşulu ile faizsiz kredi den yararlanmaları söz konusu olacak. 5000 TL üzerindeki kredilerde turuncu hesap sahiplenip 1.80 faiz oranından başlayan oranlarla bu işlemleri gerçekleşiyor.

ING faizsiz kredi özellikleri neler?

nakit-ihtiyaci-olanlar-dikkat-hesaplarinizi-kontrol-edin-10000-tl-yatmis-olabilir.jpg

Faizsiz kredi avantajından faydalanmak amacıyla ilk kez kullanılacak 5000 TL ve daha da üzerinde kredinizin bulunması gerekiyor. Krediyi, turuncu hesap sahipleri kullanabilir. Turuncu hesap ile alakalı sahip olduğunuz turuncu ekstra banka kartı aracılığı ile aylık bir şekilde 1350 TL tutarında harcama sözü verilmesi durumunda kredinizin faizleri aylık düzenli bir şekilde hesabınıza iade edilecek. Buna göre harcama sözü vermek yerine birikim yapmak isteyen vatandaşlar, aynı şartları yerine getirdikten sonra turuncu hesabında her ay düzenli bir şekilde 2500 TL nakit bulundurmaları durumunda faiz ödemelerimi geri alabiliyor. Böylece faizsiz 5000 TL'ye kadar kredi kullanılması mümkün olmaktadır. İlk kez kullanılan 5000 TL'ye kadar krediler, turuncu hesap sahibi olması şartı ile bu avantajdan yararlanabiliyor. Aylık 1.250 lira harcama ile her ay en az 2500 TL tutarında mevduat bulundurulması şartı ile krediniz açısından yapılacak geri ödemelerde bulunur faiz ödemeleri iade edilecek.

Keşfet