SGK emeklisine müjde! 6 bin TL ile 20 bin TL arasında ödeme yapılacak!

SGK emeklisine müjde! 6 bin TL ile 20 bin TL arasında ödeme yapılacak! Kimler alabilecek? Emekli olan kişiler için müjdeli haber son dakika geldi. Detaylar haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
SGK emeklisine müjde! 6 bin TL ile 20 bin TL arasında ödeme yapılacak!

Emekli olan kişiler için yeni bir haber var. Emekliye ödemeler yapılacak. SGK emeklisine müjde! 6 bin TL ile 20 bin TL arasında ödeme verilecek. Emekli olan vatandaşlar, yapacakları başvurular sonrasında 6000 TL ile 20000 TL arasında onay almaları durumunda gelir belgesiz olarak ve uzun vadeler ile bu kredi ödemelerinin geri ödemesini yapabilecektir. Ramazan Bayramı yaklaşırken, emekli olan vatandaşlar, emekli ikramiyesine zam yapılmaması konusunda oldukça sıkıntı yaşamaktadır.

Emekli ikramiyesine zam gelmedikten sonra bankalardan düşük limitlerde kredi almak isteyen kişilerde, araştırmalarını yapmaktadır. Emekli olan kişilere 6000 TL ile 20000 TL arasında ödeme verecek olan kamu bankaları özel bankaları, kampanyalarının resmi internet sitesinden yayınladı ve pazartesi itibariyle başlayacağını duyurdu. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, emekli maaş hesabınız aracılığı ile 6000 TL ile 20000 TL arasında nakit kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası

ziraat2.jpg

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri için emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı ile birlikte acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 20000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyasına katılabilir ve 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin banka hesabı olması ile birlikte mobil uygulama üzerinden de düşük faizli kredi alabileceği haberi geldi. Ziraat Bankası şubelerinden ve ATM'si üzerinden de başvuru yapabileceğiniz gibi, ayrıca müşteri hizmetleri numarasını arayarak da, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PTT

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlara yüksek limitli ihtiyaç kredileri verilmeye devam ediyor. 6000 TL ile 20000 TL arasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin bu banka üzerinden almış oldukları emekli maaşı sonrasında hem en onay alacakları açıklandı. Gelir belgesiz olarak PTT şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca PTT şubelerine gitmeden cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da başvurunuzu yapmanız mümkün olmaktadır. Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermesi yeterlidir.

Keşfet