SGK Destekli Yeni Kampanya: Kamu Bankaları Ziraat ve Vakıfbank Duyurdu: Nakit İsteyenlerin Hesabına Atacak

SGK Destekli Yeni Kampanya: Kamu Bankaları Ziraat ve Vakıfbank Duyurdu: Nakit İsteyenlerin Hesabına Atacak. Son dakika kampanyası ile bu bankalardan hemen işlem yapabileceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
SGK Destekli Yeni Kampanya: Kamu Bankaları Ziraat ve Vakıfbank Duyurdu: Nakit İsteyenlerin Hesabına Atacak

Sgk destekli olarak başlatılan bu kredi kampanyalarından başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde nakit onay verilmektedir. Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması veya SGK üzerinden emekli maaş alması yeterli.

Başvuru yapacak olan kişiler, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak işlemden yararlanarak, acil ihtiyaçları için kredi kullanabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizler de 36 ay vadeye kadar alacağınız bu kredilerde başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

5 dakika içerisinde kredi başvuru sonucunu öğrenebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak isteyen kişiler banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı aracılığıyla işlemlerini yapabiliyorlar. Teknolojinin gelişmesinden sonra artık bankacılık işlemleri gibi ihtiyaç kredisi gibi işlemleri de artık internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektesiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı düşük faizlerle SGK destekli olarak kredi imkanı sunacak. Destek kampanyası için başvurularınızı banka şubelerinden veya internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası destek kredisi ayrıca mobil uygulama üzerinden de veriliyor. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler ilk taksit ödemelerinde bu banka üzerinden 90 gün erteleme yapabileceklerdir. Ziraat Bankası kredi alacak kişilere ayrıca bankanın şubelerine giderek buradan da başvuru imkanından faydalanmaktadır.

ziraat-bankasi-ihtiyac-kredisi-basvurusunda-bulunacak-olan-kisiler-icin-mujdeli-haberi-duyurdu-bu-banka-ihtiyac-kredisi-basvurusu-yapmak-isteyen-bireylere-100-bin-tlye-degin-odeme-yapacak.jpg

Vakıfbank

Vakıfbank'ta kamu bankası olduğu için düşük faiz oranları ile işlem yapmaktadırlar. Kredi kullanacak kişiler için düşük faizlerle mobil uygulama üzerinden işlem yapacaklardır. İşlem yapacak olan kişiler düşük faizlerle kredi almak istiyorsa hemen başvurularını banka şubelerinden alabileceklerdir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kredisi emekli çalışan ve devlet memuru olan kişilere verilmektedir. Başvurular banka şubelerinden ve vakifbank.com.tr adresinden yapılmaktadır.

Keşfet