Sevilen Dört Dizi Final Yapıyor! Kararlar Peş Peşe Geldi! Sevenleri Çok Üzülecek!

Bu sezon reyting canavarı yine iş başında. Bu sezon beklentilerin altında kalan dört dizi final yapacak. Final bölümleri yakın zamanda yayınlanacak olan dört dizi için başka seçenek kalmadı. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sevilen Dört Dizi Final Yapıyor! Kararlar Peş Peşe Geldi! Sevenleri Çok Üzülecek!

Evlilik Hakkında Her Şey

Fox TV, On Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün, Uzak Şehrin Masalı, Misafir ve Elkızı gibi dizilerle önümüzdeki sezon için reytingleri alt üst etmeyi umuyordu. Ancak dizilerin hepsi beklentileri karşılayamadığı için birer birer final yaptı. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerini paylaştığı Baba dizisinin Salı akşamı ekrana gelmesi, ilk beşte yer almayan Evlilik Hakkında Her Şey'in Mart ayında final yapacağı yönündeki iddiaları alevlendirdi. Son iddialar kulislerde tartışılırken, henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı

Altıncı bölümüyle dizinin iki başrol oyuncusundan biri olan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılmıştı. İki kardeşin hayatları, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı'nın odak noktasıydı. Bu iki kardeş Hızır ve Oruç’tur. Hızır Reis daha fazla bir süre daha yaşayacak ve normalde Kanuni döneminde hayatını kaybedecektir. Ancak Oruç Reis’in ise tarihte çok daha erken bir yılda hayatını kaybettiği zaten biliniyor. Ayrıca dizinin yüksek maliyeti ve düşük reytingleri nedeniyle sezon sonunda final yapması bekleniyor. Fakat henüz resmi bir duyuru yapılmadı.

Bir Zamanlar Çukurova

Dizinin ana karakterlerinin ayrılmasıyla final iddiaları daha da yükseldi. Normalde geçen sezon Bir Zamanlar Çukurova'nın final yapması gerekiyordu. Ancak dizinin popülaritesi nedeniyle bir sezon daha uzatılmasına karar verilmişti. Murat Ünalmış, Hande Soral, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık ve Esra Dermancıoğlu, zaten Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılmıştı. Aslında Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni oyuncularla bir sezon daha devam etmesi beklenirken şimdi erken final yapması bekleniyor. Fakat yapımcı henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Aşk Mantık İntikam

Fox TV'de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Aşk Mantık İntikam dizisi sona eriyor. Dizinin 39. bölümünde ekranlara veda etmesi planlanıyor. No 9 Yapım'ın çektiği Fox TV dizisi Aşk Mantık İntikam için resmi olarak final kararı alındı. Güney Kore yapımı "Canning Single Lady"den uyarlanan dizide başrolleri, İlhan Şen ve Burcu Özberk paylaşıyordu.

Keşfet