Sevenlerine Müjde! Kaderimin Oyunu 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Helin’in Arabayla Uğura Çarptığını Görenler Şok Oldu!

Star TV'nin yayınlandığı ve ilk günden beri fazlasıyla sevilen bir dizi olan Kaderimin Oyunu’nun 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Helin, yeni bölüm fragmanında izleyicileri şok eden bir şey yaptı ve arabayla geri giderken Uğur'a çarptı. Tüm merak edilenler en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sevenlerine Müjde! Kaderimin Oyunu 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Helin’in Arabayla Uğura Çarptığını Görenler Şok Oldu!

Cemal'in çığlığı ise yürekleri dağladı. Senaristliğini Gül Abus Semerci'nin, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı Star TV'nin fazlasıyla sevilen dizisi Kaderimin Oyunu, yeni sezonun en sevilen dizilerinden biri. Ayrıca, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği, başrollerini Akın Akınözü, Öykü Karayel, Sarp Apak ve Meriç Aral'ın paylaştığı Kaderimin Oyunu dizisi yüksek reyting performansı ile oldukça dikkat çekiyor.

11. Bölüm fragmanı yayınlandı

Bir aşk hikayesini ve intikamı merkezine alan ve her Cuma izleyenleri büyüleyen NGM Medya dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Cemal'in Nedret'e "Kızınızı göndermek için ne kadar meraklısınız" sözleri dikkat çekti. Asiye’ye aşık olan Mahir, "Asiye beni arkadaşı, dostu olarak görüyor" dedi. Asiye ile konuşmaya can atan Helin, arabaya atladı ve geri geri giderken Uğur'a çarptı. Cemal'in "Uğur" diye bağırması ise herkesi üzdü.

Son bölümde ne olmuştu?

Cemal, kendisini affettirmek için Nergis'e doğru attığı her adımın kızıyla arasındaki mesafeyi artırdığını gördükten sonra buna bir son vermek için Asiye ile yüzleşir. Raci'nin Mahir'den kurtulma planı tamamlanmak üzereyken Cemal ve Asiye'nin beklenmedik yolculukları umduklarından farklı bir hal alır ve bu durum tüm konakta yankı uyandırır.

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu nedir?

Gençliğinden beri iki çocuğuyla birlikte mücadele eden, yoksulluğuna rağmen kendini onların mutluluğuna adayan ve onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin, kızı Nergis'in başına gelen trajediyle hayatı alt üst olur. Kızını korumak için çocuklarıyla geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkmak zorunda kalan Asiye, onlara yardım eden bir yabancı olan Mahir ile tanışır. Onlara yardımcı olan ve onları arabasına götüren Mahir, bu hareketinin, kendisinin, Asiye'nin ve çocukların kaderini değiştireceğinden habersizdir. Mahir sayesinde Demirhan Konağı'na sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yeni bir mücadelenin başlangıcıdır.

Keşfet