Selçuk Geçer'in Dolardan Beklentisi Büyük! Dolar İçin Neden Kârlı Olacağını Söylüyor?

Selçuk Geçer, dolar ve altın için yaptığı analizlerle adından söz ettiriyor. Ekonomi uzmanından gelen açıklama doğrultusunda doların kaç TL olabileceği hakkında çeşitli bilgiler verdi. Güncel olarak doların yıl sonunda nasıl bir gelişme ile karşılaşacağını kendi analizleriyle belirtti.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Selçuk Geçer'in Dolardan Beklentisi Büyük! Dolar İçin Neden Kârlı Olacağını Söylüyor?

Selçuk Geçer'den gelen dolar yorumu şok etkisi yarattı. Hali hazırda 19 TL seviyelerinde olan doların daha ne kadar artacağı yönünde yaptığı yorumlar çok konuşuluyor. Gündem haline gelen dolar tahmini neticesinde takipçilerini uyardı. 1 dolar için dahi kârlı demesi dikkat çekti.

Ekim, Kasım ve Aralık ayına dikkat çeken Selçuk Geçer, dolar birikimi yapanlar için şaşırtan bir tahminde bulundu. Doların sert hareketlerde bulunacağını ifade eden Geçer, "Herkes görecek" dedi. Bakın yatırımcıyı yıl sonunda ne bekliyor?

SELÇUK GEÇER'DEN 3 AY UYARISI

Son 3 ay içinde yatırımcıyı uyaran Selçuk Geçer, "Ekim, kasım, aralık aylarına dikkat edin. Türkiye ekonomisi büyük bir bataklığa sürükleniyor." dedi.

dolar-2.jpg

"DOLAR 28 TL OLACAK"

Dolar kurunda yaşanan yükselişe dikkat çeken Geçer, dolara olan talebin artacağını söyledi. Yıl sonunda da dolar kurunu 28 TL olacağını belirten Geçer, "Satmayın" uyarısı yaptı.

Keşfet