Sadece Vakıfbank ve Halkbank Müşterileri Alacak! Emekli Çalışan Memur Olmanız Durumunda 75000 TL Ödenecek

Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan duyuruda, 24 ay vadeli 75000 TL nakit ödeme almak isteyenlere müjdeli haber geldi. Son dakika haberine göre sizlerde artık nakit ihtiyaçlarınızı gidereceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadece Vakıfbank ve Halkbank Müşterileri Alacak! Emekli Çalışan Memur Olmanız Durumunda 75000 TL Ödenecek

Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan duyuruda, 24 ay vadeli 75000 TL nakit ödeme almak isteyenlere müjdeli haber geldi.Vakıfbank ve Halkbank müşterisi olmanız durumunda, sizlerde artık acil ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz 75000 TL nakit ödeme alabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri bir nakit kampanyasına katılarak istedikleri ihtiyaçlarda tüketici kredisi veya isterlerse borç transferi kredisi kullanabiliyor.

Sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda banka, bazı şartlar, sizlerden istemekte. Halkbank ve Vakıfbank üzerinden 75000 TL'ye kadar nakit ödeme almak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek işlemlerini yaptığı sırada banka, kişilerin sigorta durumuna bakarak sonuç vermektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşların son iş yerlerinde 6 aydır kesintisiz olarak sigorta primlerinin yatıyor olmasını, banka ekranından görmeleri gerekiyor. Belirtilen bu şartları uygun olan sigortalı olarak çalışan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek hem diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için hemde kendi ihtiyaçları için 75000 TL nakit kredi kullanabiliyor.

Başvuru Nasıl Yapılır? Vakıfbank ve Halkbank Hemen Sonuç Veriyor!

nakit-kredi-ile-ilgili-aciklama-geldi-sadece-belirli-musterilere-verilecek-10000-tl-tutarinda-081.jpg

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar sadece 50000 TL nakit kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu açıklama sonrasında 75000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişiler için sadece 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturmaktadır. Başvuru yaptıktan hemen sonra sizlere 5 dakika içerisinde sonuç gelir, onaylanan tutarı yine aynı gün içinde banka şubesinden kullanabilirsiniz.

Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşı, bu bankada değilse, emekli maaşını taşıma sonrasında kredi onay alabilecektir. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra sadece ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi değilde, ayrıca bankaların, sizler için vermiş olduğu 750 TL emekli promosyonundan da faydalanacaksınız.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bir diğer banka olan Halkbank, yapmış olduğu açıklama sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara hem banka şubesinden hem de resmi internet sitesi üzerinden başvuru alacağını açıkladı. Halkbank, devlet bankası olmasından dolayı vatandaşların en çok tercih ettiği bankaların başında geldiği için 75000 TL'ye kadar başvuru yapmanız ile birlikte aynı gün içinde sonuç alabilecek ve şube yetkisinde, hemen kredi kullanabileceksiniz.

Keşfet