Sadakatsiz Dizisinden Ayrılan Ayrılana! İzleyiciler Şok Oldu! Final Öncesi Üç Ayrılık Yaşandı! Daha Fazla Ayrılık Olacağı Konuşuluyor!

İki sezondur Kanal D ekranlarını kasıp kavuran ve fazlasıyla seveni olan Sadakatsiz dizisi 49. Bölüm ile de geleneğini bozmuyor ve konuşulmaya son hız devam ediyor. Fakat dizinin finalinden önce ayrılan isimler herkesi fazlasıyla şaşırttı. İlk yayınlandığı günden bu yana nefesleri kesen ve özellikle kemik izleyici kitlesi tarafından fazlasıyla sevilip izlenen Sadakatsiz dizisi her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarmıştı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Dizisinden Ayrılan Ayrılana! İzleyiciler Şok Oldu! Final Öncesi Üç Ayrılık Yaşandı! Daha Fazla Ayrılık Olacağı Konuşuluyor!

Sevilen dizi bu sezona da güçlü bir başlangıç ​​yapmasına rağmen, yeni dönemde hedeflediği reyting başarısına ulaşamadı. Merak ettiğiniz tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Dizi finalinden önce şok eden üç ayrılık

Başrollerini fazlasıyla sevilen oyuncuların oynadığı Sadakatsiz dizisinin düşük reytingler nedeniyle iptal edildiği bildirilirken, ayrılıklar sırasıyla geldi ve resmen şok etkisi yarattı. Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Sadakatsiz dizisinin final iddiasından önce üç ayrılık yaşandı. Sadakatsiz dizisinde neler olduğuna anlam veremeyen izleyiciler bu durumu sosyal medyada da fazlasıyla tartışıyor. Ayrıca dizinin kemik izleyici kitlesi diziden ayrılan oyuncular konusunda hiç memnun görünmüyor.

İkinci sezon beklenildiği reyting seviyesine ulaşamadı

BBC'nin BAFTA ödüllü Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve fazlasıyla sevilen dizi, ikinci sezonunda ilk sezondaki başarısını yakalayamadı. Sonuç olarak yayınlandığı ilk bölümden beri heyecanı hiç düşmeyen Sadakatsiz dizisinin iptal edildiğine dair haberler bir bir sızmaya başladı. İlk olarak Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakteriyle kamera karşısına geçen Burak Sergen hayatını kaybetti ve projeye veda etti. Haluk Güçlü'nün karakteri Aras'la tartıştıktan sonra kalp krizinden öldü.

Final öncesi daha fazla ayrılık bekleniyor

Sadakatsiz dizisinde Bahar'ı oynayan Yeliz Kuvanç’ın, daha önce diziden ayrılacağı zaten iddia ediliyordu. Son olarak 16 Şubat akşamı Kanal D'de ekrana yeni bölümde oyuncu ekranlarda görünmemişti. Hamile bir kadın olan Bahar'ı oynayan Yeliz Kuvanç, dizide senaryo gereği İstanbul'a taşındı. Bahar'ın eşi Melih'i canlandıran Ali İl de, diziyle vedalaştı. Sadakatsiz dizisinde finalden önce daha fazla ayrılık olacağı yönünde iddialar da fazlasıyla konuşuluyor.

Keşfet