Sadakatsiz Dizisinde Yaşanan Ölüm! Dizi de Beklenmedik Olaylar Yaşanıyor!

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Sadakatsiz dizisinde yaşanan ölüm ile birlikte 49 bölüm dikkatleri çekmeyi başardı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin son bölümünde Haluk Güçlü’nün ölmesi bir anda dengelerin tamamen değişmesine neden oldu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Dizisinde Yaşanan Ölüm! Dizi de Beklenmedik Olaylar Yaşanıyor!

Bununla birlikte Gönül’ün yaptığı intikam planı, Haluk’un ölmesiyle yaşamı bir anda tamamen değişen Volkan’ın durumu ve Asya’nın beklenmedik bir şekilde Volkan’ı ziyaret etmesi olayların iyice karışacağına işaret etti.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz’in başrollerinde Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Cansu Derece gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin 49’uncu bölümünde Aras’la tartıştıktan sonra kalp krizi geçiren Haluk Güçlü’nün ölümü ile hikaye bir anda değişmeye başladı.

Volkan’ın Hayatı Bir Anda Tam Anlamıyla Değişti

Haluk Güçlü’nün ölmesinin ardından Gönül’ün planıyla bir anda şirketin patronu olan Volkan’ın durumuna dizinin hayranları tarafından sayısız yorum geldi. Hayatı bir anda değişen Volkan, yaşadığı ilginç olaylar ile üzüntü seviyesini arttırmış oldu.

Ünlü oyuncu Burak Sergen’in veda ettiği dizi de, Aras’ın düzenlediği parti de ilginç olaylar yaşandı. Leyla, Ali’nin nikahtan haberi yok diye düşünürken, haberi olduğu öğrenmesiyle şok yaşadı. Aras, bu olay sonrası Leyla’ya çok kızarken, Ona “Londra’ya dön yoksa tüm mal varlığını kaybedeceksin.” Şeklinde bir tehdit savurdu.

12629447-728xauto-1.jpg

Volkan’ın Yazdığı Mesaj Dikkat Çekti

Volkan, son bölümde Derin ve Onur’u yan yana görüp onları kıskanmıştı. Bu durum sonrasında Derin’in hayatına müdahale etmeye çalışırken, aynı zamanda Aras’ın yaptığı harekete de cevap verdi. Yardım etmek için Aras tarafından alınan evin duvarına yazdığı mesaj son bölümün en dikkat çekici sahnelerinden birisi oldu.

Asya’dan Volkan’a Mesaj Ziyareti

Asya villanın duvarında gördüğü mesajın Volkan tarafından yazıldığını anladıktan sonra, Volkan’ı ziyaret etmeye gitti. Tepkisini dile getirirken aynı zamanda resmini gören Asya, bu resmi alıp yere attı ve Aras ile çok mutlu olduğunu dile getirerek, ondan uzak kalmasını istedi.

Sadakatsiz yeni bölümleriyle gelecek Çarşamba günü tekrar izleyiciler ile buluşacak. Bu bölümde birçok ilginç gelişmenin de olması bekleniyor.

Keşfet