Sadakatsiz Dizisinde Yaşanan Kriz Büyüdü! Artık Geriye Dönüş Zor Gibi Görünüyor! Peki Dizinin Sevenlerini Neler Bekliyor?

Sadakatsiz dizisinin sevenleri 51. bölümü beklerken diziyle ilgili gelen haberler izleyicilerin canını fazlasıyla sıktı. Sadakatsiz diziyle ilgili son iddiayı duyanlar şaşkına döndü. Kanal D'de izlediğimiz Sadakatsiz dizisiyle ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Dizisinde Yaşanan Kriz Büyüdü! Artık Geriye Dönüş Zor Gibi Görünüyor! Peki Dizinin Sevenlerini Neler Bekliyor?

Şimdi de Sadakatsiz dizisinin final yapacağı konuşuluyor. Başrollerini Melis Sezen, Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisindeki son gelişmeler pek umut verici değil. Sadakatsiz adlı televizyon dizisindeki peş peşe gelen ayrılıklar, dizinin konusunun nereye varabileceğine dair soruları gündeme getirmişti. Usta oyuncu Burak Sergen, Sadakatsiz dizisinden son ayrılan oyuncu olmuştu. Ali İl ve Yeliz Kuvancı ise önceki bölümlerde diziye veda etmişti.

Henüz final ile alakalı resmi bir açıklama yapılmadı

Sadakatsiz dizisinin akıbeti ve ayrılıkları göz önüne alındığında, final yapıp yapmayacağı konusunda endişeler fazlasıyla arttı. Sadakatsiz dizisi, Kuruluş Osman ve Oğlum dizisiyle yarıştığı için dizinin reytinglerde hayal kırıklığı yaratacağı düşünülüyor. Dizinin hikayesinin artık eskisi kadar ilgi çekici olmaması, hayranlarının özellikle sosyal medyada altını çizdiği konulardan biri. Ancak unutulmamalı ki Sadakatsiz dizisi bazı haftalarda reytinglerde Kuruluş Osman'ı reytinglerde geride bırakmayı başarmıştı. Oğlum dizisinin son dönemde izleyicilerin beğenisini kazanması ise Sadakatsiz dizisi için büyük bir tehdit olarak görüldü. Sadakatsiz dizisinin final yapıp yapmayacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Sadakatsiz dizisinin konusu nedir?

Doktor Asya, eşi Volkan ve çocukları Ali ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürmektedir. Kocasının birkaç aydır genç bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendiğinde ise her şey değişir. Asya, evliliğini kurtarmaya mı yoksa aldatan kocasından intikam almaya mı kararları arasında tercih yapmalıdır.

Son bölümde ne olmuştu?

Haluk'un ölümünün ardından herkesin suçladığı Asya ve Aras zor bir döneme girmiştir. Selçuk'un olup bitenlerden Aras'ı sorumlu tutması ile birlikte yaptığı hamlesi, Nil ve Selçuk'un aralarını bozar. Gönül, Asya'dan intikam almaya çalışırken kendini tehlikeli bir oyunun içinde bulur. Ceren ile birlikte bir hastayı Asya'ya yönlendirir. Ancak yanlış tespit sonucu hasta kalp krizi geçirir. Gönül bunu öğrendiğinde ise ne yapacağını bilemez.

İlerleyen bölümlerde Unfaithful serisine ne olduğunu ve onunla ilgili hangi kararların alındığını hep birlikte izleyeceğiz.

Keşfet