Sadakatsiz Dizisinde Şok Olay! Görüntü Vardı Fakat Ses Yoktu! Dizinin Son Bölümüne Ses Sorunu Damga Vurdu!

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizisi olan Sadakatsiz, 51. bölümü ile yine çok konuşulacak bir olaya daha imza attı. İnsanlar dizideki ses sorununun çözülmemesi üzerine tepkilerini sosyal medyada paylaştı. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Dizisinde Şok Olay! Görüntü Vardı Fakat Ses Yoktu! Dizinin Son Bölümüne Ses Sorunu Damga Vurdu!

Sadakatsiz’in son bölümünde ses sorunu fazlasıyla dikkat çekti. Her çarşamba yayınlanan ve her bölümü heyecanla takip edilen dizide son bölümde ses sorunu yaşandı. Sosyal medya resmen bu olay ile çalkalanıyor. Başrollerini Caner Cindoruk, Cansu Dere, Melis Sezen ve Berkay Ateş'in paylaştığı dizi gerçekten şaşırtmaya başladı. Sadakatsiz dizisinde yer alan ses sorunu resmen yeni bölüm konusunun önüne geçti. Montajı kötü bulanların yanı sıra ses sorununun bilerek yapıldığını düşünen izleyiciler de oldu.

Sadakatsiz şimdi de ses sorunu ile gündeme geldi

Dizinin son bölümünde ses ile ilgili büyük bir sorun vardı. Sosyal medyada birçok kişi bu durumdan şikayetçi oldu. Ayrıca sosyal medyada bazı izleyiciler "Sadakatsiz dizisinde yaşanan ses sorunu sizde de var mı?" diye sordu. Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakteri İngiltere'ye taşınmadan önce ezeli rakibi Gönül Güçlü'ye kendi adına sığınma evi açtırmıştı ki bu da çok konuşulmuştu.

Sadakatsiz dizisinin konusu nedir?

Asya ve kocasının aile yapısını ekranlara getirerek başlayan dizi, genel olarak ana karakter Asya'nın hayatına odaklanıyor. Oldukça Başarılı bir doktor olan Asya, kocası Volkan'ın atkısında bir saç teli bulunca o zamana kadar mutlu ilerleyen evliliğinden fazlasıyla endişe duymaya başlar. Ayrıca Asya'nın eşi Volkan'ın bu ihaneti bir sır değildir. Yani, Asya'nın hemen hemen tüm tanıdığı insanlar bu ihanetin farkındadır. Bu durum Asya karakterinin dizideki tüm karakterlere karşı fazlasıyla güven problemi olmasını yaşamasını sağlamıştır. Yasak bir ilişkisi olan Volkan, zor günlerle karşı karşıyayken, Asya çabalar ve her geçen gün daha da güçlenir.

Son bölümde ne oldu?

Hastanede yaşadığı zorluklar karşısında gerçeği söylemeye kararlı olan Asya'nın hamlesi herkesi sallar. Asya'nın aklına sokmuş olduğu şüphe Derin'i Volkan'la yüzleşmeye zorlarken Gönül, Asya'nın gidişe engel olmak için fazlasıyla kararlıdır. Ceren konusunda köşeye sıkışan Selçuk, Nil ile mutlu olmanın bir yolunu aramaktadır. Ayrıca Ali'nin babasıyla kalma kararı Derin'in tutumuyla daha da zorlaşır.

Keşfet