Sadakatsiz Dizisi Final mi Yapıyor! Dizinin Hayranlarını Üzecek Haber Geldi!

Sadakatsiz dizisi son dönemin en ilgi çekici yapımları arasında yer alıyordu. Ancak son dönemde reyting oranlarında ciddi bir düşüş yaşayan dizinin final yapacağı haberleri bir anda gündeme bomba gibi düştü. Tabi bunun sebebi sadece yaşanan izleyici kaybı olarak görülmüyor. Diziden birçok ayrılığında yaşanması bu yapının çok fazla dayanamayacağı anlamını da taşıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Dizisi Final mi Yapıyor! Dizinin Hayranlarını Üzecek Haber Geldi!

Sadakatsiz Dizisi Final mi Yapıyor!

Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2000 tarihinde ilk bölümüyle yayınlanan dizi geçtiğimiz günlerde 50. Bölümü ile ekranlara gelmişti. 2 sezondur devam eden dizinin başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş yer alıyor.

Son bölümde yaşanan ilginç olayların ardından, dizinin sevilen karakterlerinden birisine hayat veren Burak Sergen’in diziden ayrılık haberi duyuldu. Bu diziden son dönemde yaşanan üçüncü ayrılık olarak kayıtlara geçti. Ali İl ve Yeliz Kuvancı sonrasında bu üçüncü ayrılık olarak kayıtlara geçti.

Sadakatsiz bir uyarlama dizi olarak biliniyor. Bu ayrılmaların ardından dizinin erken bir final yapacağı da dedikodu olarak konuşulmaya başlandı. Dizide ki en önemli karakterlerden birisinin bu şekilde kolayca diziden çıkarılması senaryonun ne şekilde değişeceğinin de merak edilmesine neden oldu.

Tabi şuan için Sadakatsiz dizisinin erken final yapıp yapmayacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu tamamen dizide yaşanan ayrılıkların ardından insanların dizi hakkında yaptıkları yorumlar diyebiliriz.

Sadakatsiz 50. Bölüm Yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 50. Bölüm ile Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Haluk Güçlü’nün ölümünün ardından yaşanacaklar izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Bu ölümün ardından Aras ve Asya, İngiltere’ye taşınma kararı alıyorlar. Gönül’ün yaptığı plansa, Asya’nın başının ciddi bir belaya girmesine neden oluyor.

Yaşanan bu olaylar dizinin son bölümüyle birlikte sosyal medyada bir anda tekrar gündem olmasına neden oldu. Dizinin bu kadar ilgi çekmesi, erken final yapacağı dedikodularının ortadan kalkmasını da beraberinde getirdi. Sadakatsiz 51. Bölüm fragman diziden hemen sonra yayınlanarak izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Keşfet