Ramazan Bayramı’na Kendi Arabamla Girmek İstiyorum: Diyorsanız Bu Kredi Kampanyasına Kulak Verin!

Ramazan ayını neredeyse yarıladık. Ramazan bayramı'na sadece 2 hafta gibi bir süre kala kendi arabası ile Ramazan Bayramı tatilini memleketine geçirmek isteyen vatandaşların son bir iki haftadır yaptıkları araştırmalar arasında uygun taşıt kredisi faiz oranları hangi bankada?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ramazan Bayramı’na Kendi Arabamla Girmek İstiyorum: Diyorsanız Bu Kredi Kampanyasına Kulak Verin!

Ramazan Bayramı’na Kendi Arabamla Girmek İstiyorum: Diyorsanız Bu Kredi Kampanyasına Kulak Verin! Ramazan ayını neredeyse yarıladık. Ramazan bayramı'na sadece 2 hafta gibi bir süre kala kendi arabası ile Ramazan Bayramı tatilini memleketine geçirmek isteyen vatandaşların son bir iki haftadır yaptıkları araştırmalar arasında uygun taşıt kredisi faiz oranları hangi bankada? Bu sorunun cevabı yer almaktadır.

Akbank 2022 Nisan Ayına Özel Taşıt Kredisi Kampanyası An İtibariyle Başladı

Akbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Ramazan bayramı’na kendi arabasıyla girmek isteyen vatandaşların bu isteklerini yerine getirmek ve taşıt kredisi faiz oranlarını düşürmek şeklinde çeşitli hedefleri bulunuyor.

100.000 TL’den 250 Bin TL’ye Kadar Taşıt Krediniz Akbank’ta

aa2.jpg

Taşıt kredisi çekmek isteyen vatandaşların kendilerine en yakın Akbank şubelerine kimlik kartları ile beraber gitmeleri ve taşıt kredisi müracaat işlemlerini yapmaları gerekir.

120 aylık vade seçenekleri şeklinde taşıt kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız Akbank mobil bankacılık uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Taşıt kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların tercih edecekleri araçların değerine göre yüzde seksen oranında taşıt kredisi kullanmaları mümkün hale gelmektedir.

Akbank taşıt kredisi kampanyası çerçevesinde vatandaşların tercih edecekleri araçların değerine göre %80 oranında dahi taşıt kredisinin sunulması mümkündür.

Taşıt kredisini çektikten sonra istediğiniz arabayı altınızı alabilir ve Ramazan bayramı’na kendi aracınız ile giriş yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise uygun faiz oranları ile dönemsel bir şekilde oluşturulacak kredi taksit geri ödemeleri avantajlarından da faydalanabilirsiniz

Keşfet