Ramazan Bayramı Öncesi Son Çağrı! Kefilsiz, Şartsız ve Faizsiz 7500 TL Krediniz Hazır!

Akbank mobil özelinden Akbank müşterisi olan vatandaşların faydalanabilecekleri 7500 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi ile ilgili detayları haberimizde ulaşabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ramazan Bayramı Öncesi Son Çağrı! Kefilsiz, Şartsız ve Faizsiz 7500 TL Krediniz Hazır!

Ramazan Bayramı Öncesi Son Çağrı! Kefilsiz, Şartsız ve Faizsiz 7500 TL Krediniz Hazır!Akbank resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre geçtiğimiz dönemlerde 5000 TL tutarında ödenmekte olan faizsiz ve kefilsiz ihtiyaç kredisi bu yıl Ramazan Bayramı'na özel bir şekilde 7.500 TL'ye çıkarıldı. Buna göre Akbank mobil özelinden Akbank müşterisi olan vatandaşların faydalanabilecekleri 7500 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi ile ilgili detayları haberimizde ulaşabilirsiniz.

Akbank 7500 TL ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler soru?

İlk defa Akbank müşterisi olacak vatandaşların Özellikle de mobil uygulama üzerinden müşteri olmaları halinde kendilerine 36 aylık vade seçeneği şeklinde 0 faiz oranı ile 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisi sunulacak.

Yapılması gereken sadece cep telefonunuzun Play Store ve App Store uygulamalarına erişim sağladıktan sonra Akbank mobil uygulamasını indirmek ve 'Akbank müşterisi olmak istiyorum' işlemini gerçekleştirmektir.

Akbank müşterisi olduktan sonra krediler ile ilgili işlemlere erişim sağlandıktan sonra 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisinin faizsiz bir şekilde kullanılması mümkün hale gelecek. 6 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri menüsünü olduğu gibi 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisini kullanarak Ramazan Bayramı'nı çok daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Ramazan Bayramı'na sadece birkaç gün kala siz de Ramazan Bayramı ile ilgili ihtiyaçlarınızı gidermek ve faiz derdi ile uğraşmak istemiyorsanız Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank müşterisi olabilir daha sonrasında faizsiz bir şekilde verilen 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisini alabilirsiniz.

Keşfet