QNB Finansbank ve Denizbank Sıkıntılı Olan Kişilerin Feryadını Duydu! 20.000 TL Hesaplarına Gönderiyor

QNB Finansbank ve Denizbank Sıkıntılı Olan Kişilerin Feryadını Duydu! 20.000 TL Hesaplarına Gönderiyor. İki banka üzerinden sizlerde nakit kullanabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank ve Denizbank Sıkıntılı Olan Kişilerin Feryadını Duydu! 20.000 TL Hesaplarına Gönderiyor

QNB Finansbank ve Denizbank Sıkıntılı Olan Kişilerin Feryadını Duydu! 20.000 TL Hesaplarına Gönderiyor. İki banka üzerinden sizlerde nakit kullanabilirsiniz. QNB Finansbank ve Denizbank yaptıkları kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Para sıkıntısı olan kişilerin imdadına bu sefer 20.000 TL gibi kredi imkanı sağlayarak geldiler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 20.000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere banka hemen sonuç vermektedir. Bu sonucu öğrenebilmeniz için QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Banka kredi politikalarına uygun olan kişiler, başvurularını gerçekleştirerek kredi kullanabilirler.

QNB Finansbank ve Denizbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilere bankalar SMS ile işlem yapacağını açıkladı. Sizlerde kendi cep telefonu numaranız üzerinden başvurunuzu yaparak hemen işlem sonucunu göreceksiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler QNB Finansbank üzerinden TC KİMLİK numarasını 5030 numarasına gönderek başvuru yapabileceklerdir. QNB Finansbank üzerinden ayrıca kredi kullanacak kişiler, QNB mobil uygulamasından da işlem yapabileceklerdir.

qnb-finansbank-ve-diger-2-bankanin-duyurusu-geldi-16-bin-500-tl-online-olarak-da-atmden-de-odene1.jpg

Denizbank üzerinden başvuru yapacak kişiler de SMS kredi servisi ile birlikte hemen işlem sonucunu görecek. SMS ile başvuru yapmak için cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atmanız gerekiyor. Ücretli mesaj için KREDİM TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde sizlere kredi sonucu gelir ve onay alırsanız da en yakın banka şubelerinden bu kredileri kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank ve Denizbank başvurusu yaptığınız zaman sizin kimlik numaranız üzerinden daha önceki banka performansınız değerlendirilecektir. Bu şekilde kredinizi onay alıp almadığınızı göreceksiniz. QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden sorunsuz bir şekilde kredi kullanmak için 1400 ve üzerinde bir kredi puanınızın olması gerekiyor. Kredi puanı öğrenmek isteyenlerde QNB Finansbank ve Denizbank mobil uygulaması üzerinden sorgulamasını ücret karşılığında yapabilirler.

Keşfet